Nākamā lapa

LFS godina labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus 04.08.2017 23:33

27. jūlijā kultūras pilī "Ziemeļblāzma", Rīgā, notika Latvijas Florbola savienības (LFS) rīkotais pagājušās sezonas labāko florbolistu, treneru un tiesnešu godināšanas pasākums.
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Foto: Latvijas Jaunatnes olimpiādes atklāšana 04.08.2017 23:18

7. jūlija vakarā Cēsu pils parkā notika VII Latvijas Jaunatnes olimpiādes atklāšanas pasākums, kurā piedalījās apmēram 3000 sacensību dalībnieku.
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Talsu novada izlase - Jaunatnes olimpiādes čempione 09.07.2017 22:41

Par VII Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīra uzvarētāju kļuvusi Talsu novada izlase, kas šodien Cēsīs notikušajā finālspēlē ar 3:1 pārspēja savus vienaudžus no Lielvārdes novada. Lielvārdiešiem otro olimpiādi pēc kārtas otrā vieta, bet bronzas medaļas izcīnīja līdzšinējie čempioni - Ķekavas novada florbolisti.
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Nosaukta olimpiādes florbola turnīra puišu simboliskā izlase 09.07.2017 22:38

Latvijas Florbola savienība nosaukusi VII Latvijas Jaunatnes olimpiādes puišu turnīra spēlētāju simbolisko izlasi. Centra uzbrucējs: Viesturs Mārtiņš Rubenis (Talsu novads). Uzbrucējs: Endijs Kleistrovs (Ķekavas novads). Uzbrucējs: Markuss Nazarovs (Lielvārdes novads). Aizsargs: Jānis Ragovskis (Talsu novads). Aizsargs: Matīss Kristians Morozovs (Stopiņu novads). Vārtsargs: Raivis Puzulis (Lielvārdes novads)
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Olimpiādes bronzu pārliecinoši izcīna ķekavieši 09.07.2017 22:35

Par Latvijas Jaunatnes olimpiādes bronzas medaļniekiem kļuvuši Ķekavas florbolisti, kuri šodien Cēsīs ar 8:1 sakāva Stopiņu novada izlasi. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts vārtsargs Matīss Gertsons, kurš atvairīja 19 pretinieku metienus.
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Par Jaunatnes olimpiādes čempionēm kļūst Kocēnu florbolistes 09.07.2017 22:30

Ar Kocēnu novada izlases triumfu šodien Cēsīs noslēdzās Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīrs meitenēm. Pēdējā spēlē kocēnietes ar 17:2 sakāva Salaspils novada komandu un, pateicoties labākai iemesto un ielaisto vārtu starpībai, turnīra tabulā apsteidza Ķekavas novada izlasi. Bronzas medaļas nopelnīja salaspilietes, bet ceturtajā vietā ierindojās mājinieces cēsnieces.
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Nosaukta olimpiādes florbola turnīra meiteņu simboliskā izlase 04.08.2017 22:25

Latvijas Florbola savienība nosaukusi VII Latvijas Jaunatnes olimpiādes meiteņu turnīra spēlētāju simbolisko izlasi. Centra uzbrucēja: Jūlija Rozīte (Kocēnu novads). Uzbrucēja: Anna Mūrniece (Ķekavas novads). Uzbrucēja: Nikola Biezuma (Ķekavas novads). Aizsardze: Zane Ziedone (Kocēnu novads). Aizsardze: Kate Meldere (Cēsu novads). Vārtsardze: Barbara Rabčevska (Salaspils novads).
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Ķekavietes sakauj Cēsu novadu un garantē sev vismaz sudrabu 09.07.2017 22:22

Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīra sudraba medaļas sev garantējusi Ķekavas novada meiteņu izlase, kas šorīt Cēsīs ar 14:1 sakāva mājinieču komandu. Ķekavietēm ir ļoti labas cerības kļūt par čempionēm - lai tas notiktu, turnīrā pēdējā spēlē salaspilietes nedrīkst zaudēt kocēnietēm ar vairāk nekā deviņu vārtu starpību.
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Talsinieki bez ierunām nogāž ķekaviešus no čempionu troņa 08.07.2017 22:18

Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīrā būs jauni čempioni. Tas kļuva zināms pēc tam, kad pusfinālā Talsu novada izlase ar 5:0 apspēlēja līdzšinējos čempionus ķekaviešus. Talsu komandas vārtus neskartus nosargāja Valters Kasjaņenko.
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Lielvārdieši grauj Stopiņu novadu un atkal spēlēs finālā 08.07.2017 22:12

Otro reizi pēc kārtas Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīra finālā spēlēs Lielvārdes novada izlase, kas pusfinālā ar 10:2 sakāva Stopiņu novada komandu. Četrus vārtus uzvarētāju labā guva Markuss Nazarovs.
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Cēsnieki sakauj kocēniešus un izcīna piekto vietu olimpiādē 08.07.2017 22:08

Piekto vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīrā, kas šīs nedēļas nogalē notiek Cēsīs, izcīnījusi mājiniece - Cēsu novada izlase, kas izšķirošajā mačā ar 11:4 sakāva Kocēnu novada florbolistus. Uzvarētāju labā sešus vārtus guva Kevins Šmits.
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Kocēnu novads grauj cēsnieces un pakāpjas uz pirmo vietu 08.07.2017 22:01

Latvijas Jaunatnes olimpiādē, pateicoties lielākai iemesto un ielaisto vārtu starpībai, par meiteņu florbola turnīra līderēm kļuvušas Kocēnu novada spēlētājas, kuras šodien ar 14:3 sagrāva mājinieces cēsnieces. 7 (5+2) rezultativitātes punktus uzvarētāju labā guva komandas kapteine Laura Gaugere.
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Salaspilietēm pret ķekavietēm tikai goda vārti 08.07.2017 21:56

Pirmo uzvaru Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīrā meitenēm izcīnīja Ķekavas novada izlase, kas šodien Cēsīs ar 7:1 sakāva Salaspils komandu. Uzvarētāju rindās ar 5 (3+2) rezultativitātes punktiem izcēlās Anna Ankudinova.
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Raksturu duelī cēsnieki atstāj ogrēniešus ārpus sešiniekā 08.07.2017 21:42

Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīrā ārkārtīgi spraigu un asumiem bagātu spēli šodien Cēsīs aizvadīja Ogres un Cēsu novada puišu izlases, kas cīnījās par vietu labāko sešiniekā. Ogrēnieši atspēlējās no 0:3 un divas reizes izvirzījās vadībā, taču panākumu ar 6:5 guva cēsnieki, kuru labā uzvaru nesošo golu iemeta Krišjānis Tiltiņš.
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Kocēni uzvar Bausku un iekļūst sešiniekā 08.07.2017 21:36

Vakar Cēsīs notiekošās Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīrā Kocēnu puišu izlase iemeta divus golus lielvārdiešiem, bet galarezultātā zaudēja ar 2:10. Šodien tieši pēc tāda paša scenārija aizritēja kocēniešu mačs ar baušķeniekiem, tikai šoreiz rezultātu atklāja Bauskas novada florbolisti, toties ar 10:2 uzvarēja Kocēnu izlase. Panākums kocēniešiem ļauj turpināt cīņu par sesto vietu.
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Ķekavas novadam pārliecinoša uzvara pār Ogri 07.07.2017 21:31

Par ceturto komandu, kas iekļuva Cēsīs notiekošās Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīra pusfinālā, kļuva Ķekavas novada izlase. Ķekavieši ar 15:4 sagrāva Ogres novada florbolistus, 7 (3+4) punkti Kristapa Laugaļa kontā.
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Talsu novads atstāj "sausā" mājiniekus 07.07.2017 21:27

Cēsīs notiekošās Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīra pusfinālā iekļuva Talsu novada izlase, kas šovakar ar 6:0 sagrāva laukuma saimniekus cēsniekus. Talsinieku vārtsargs Martins Rūsa Jansons atvairīja visus 12 pretinieku metienus, bet viņa komandas biedri Emīls Krūmiņš un Jānis Ragovskis guva pa 3 (2+1) rezultativitātes punktiem.
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Stopiņieši spraigā cīņā pārspēj Bauskas novadu 07.07.2017 21:22

Cēsīs notiekošajā Latvijas Jaunatnes olimpiādē florbola turnīra ceturtdaļfināla kārtu pārvarējusi Stopiņu novada izlase, kas ar tikai vienu vārtu pārsvaru pieveica Bauskas komandu - 4:3. Uzvarētāju labā divus vārtus guva Daniels Anis.
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Lielvārdieši atgūstas un sakauj Kocēnu novadu 07.07.2017 21:14

Cīņu par Latvijas Jaunatnes olimpiādes godalgām turpinās Lielvārdes novada florbolisti, kuri, lai arī spēles sākumā pret Kocēnu komandu nonāca iedzinējos ar 0:2, galarezultātā svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru ar 10:2. Ar "hat-trick" lielvārdiešu rindās izcēlās Toms Pļevoks.
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Kocēnietes un ķekavietes punktus dala uz pusēm 07.07.2017 21:09

Kā otrās Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīrā laukumā devās Kocēnu un Ķekavas novada meiteņu izlases. Pēc spēles ievērojami priecīgākas bija kocēnietes, kurām izdevās likvidēt triju vārtu deficītu, burtiski izraujot neizšķirtu rezultātu - 4:4.
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Nākamā lapa

restorāni Rīgā - saņem atlaides