Helmuts Rodke - daudzkārtējs Latvijas čempions vieglatlētikā

 

Fiziskās sagatavotības un vieglatlētikas treneris ar 18 gadu pieredzi un LSPA izglītību. Pasniedzējs, lektors un vispusīgās fiziskās sagatavotības  rokasgrāmatas līdzautors. Daudzu publikāciju autors.

Esmu gan uzvarējis, gan arī zaudējis daudzās sacensībās tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā. Hobiji - teniss, kalnu slēpošana, kalnu pārgājieni, spēka treniņi, velobraukšana un aktierspēle.

Mani labākie rezultāti vieglatlētikā ir: tāllēkšanā 7.85m, trīssoļlēkšanā 16.37m, un 100m – 10.8s.

Gatavojoties izpildīt olimpisko normatīvu tāllēkšanā uz 2000. gada spēlēm Sidnejā, sezonas sākumā, divas reizes sarāvu augšstilba aizmugurējo muskuli. Tas pārvilka svītru sportista karjerai. Taču savlaicīgi deva lielisku iespēju kļūt labākam trenerim un uzņēmējam.

Nepārtraukti ieviešot inovācijas fizisko vingrinājumu izpildē un treniņu metodikās, esmu nodrošinājis visiem saviem audzēkņiem stabilu sportisko izaugsmi un fizisko īpašību ievērojamu uzlabojumu. Balstoties uz sporta biomehānikas, bioķīmijas, psiholoģijas, endokrinoloģijas, uztura zinātnes un daudziem citiem pētījumiem, esmu ievērojami uzlabojis fiziskās sagatavotības metodikas un vingrinājumus kā jauniešiem, tā arī pieaugušajiem sportistiem. Tas ļauj racionālāk trenēties, saudzēt veselību, sasniegt augstākus rezultātus un paildzināt sportista karjeru.

Piedaloties vieglatlētikas veterānu sacensībās, esmu 8 reizes labojis Latvijas rekordu tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā savās vecuma grupās. 2010. gadā trīssoļlēkšanā pasaules rangā biju otrais, pēc neoficiāliem datiem arī 2013. gadā, un turpinu veiksmīgi sportot joprojām. Pārvietošanās spējas sportā, vieglatlētikas, spēka treniņi un kustību kultūra ir mana specializācija.

Mana darba mērķis - konkurētspējīgs, atsperīgs un ātrs sportists ar jaudīgām kājām un spēcīgu ķermeni. Sportists ar raksturu un motivāciju, sportists-čempions.

Šo blogu es rakstu ar domu rosināt sportistus nepārtraukti attīstīt treniņu un sporta kultūru, bagātināt atlēta personību un nostiprināt uzvarētāja īpašības.

“Tieši tāpēc es tev iesaku kļūt par izcilu cilvēku, pirms kļūsti par izcilu līderi. Neviens neizdara neko cēlu, sēžot bunkurā.” Robins Šarma.

Tev jābūt autorizētam,