Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

"Sporta tarkšķis": kuram sporta veidam Latvijā ir lielākais potenciālais uzrāviens?

Rolands Eliņš

Portāls Sportacentrs.com šovakar turpinās savu jaunu projektu „Sporta tarkšķis”, piedāvājot otro sporta teksta tiešsaistes čatu, kurā iespēja kopā ar "Sportacentrs.com" redakciju iesaistīties ir visiem portāla apmeklētājiem. Šovakar čatā tiks apspriests, kuriem sporta veidiem Latvijā ir lielākās iespējas tuvākajā nākotnē iegūt lielāku popularitāti, finansējumu un augsta līmeņa sportistus, proti, veikt lielāko uzrāvienu. "Sporta tarkšķis" sāksies 21:00 un turpināsies līdz apmēram 22:30.

Par Sporta tarkšķi un tā formātu

"Sporta tarkšķis" ir diskusija par sportu, kurā aicinām tiešā veidā iesaistīties arī portāla apmeklētājus. Diskusija tiek veidota teksta formātā, reizē atceroties laikus, kad Sportacentrs.com vēl bija eSports.lv. Mūsu portāls jau piedāvā podkāstu "Ārpus Kadra", kas regulāri audio un video formātā piedāvā sporta cilvēku sarunas par aktuālo šajā nozarē, savukārt "Sporta tarkšķis" līdzīgu principu piedāvās teksta formātā, katram vakaram izvirzot savu jautājumu.

"Sporta tarkšķa" ideja nav ierobežota, un portāla apmeklētāji tiek aicināti piedāvāt savus jautājumus, komentārus, piebildes vai precizējumus čata lodziņā. Ieraksts gan sākotnēji būs redzams tikai diskusijas vadītājiem, kuri izvēlēsies, kurus ierakstus un jautājumus publicēt. Attiecīgi aicinām izvairīties no spama, rupjībām un cita veida apvainojumiem - tie apstiprināti netiks, tāpat kā ieraksti un jautājumi par citām tēmām. Tas tādēļ, lai kopīgi uzturētu diskusiju nosacīti vienā virzienā.

Pirmajā „Sporta tarkšķī” saņēmām daudzus jautājumus, komentārus un ieteikumus, kuri čatā netika publicēti tieši minētā iemesla dēļ par diskusijas uzturēšanu, taču tie visi tik un tā tika pamanīti un ņemti vērā.

Lai gan tehniski iespējams iesūtīt savus ierakstus un jautājumus būs arī pirms sākuma, publiskais tiešsaistes čats tiks sākts 21:00.

Šovakar

Sports ir viļnveidīga parādība, dažādi sporta veidi te ceļas uz augšu, te nedaudz atslīd atpakaļ, un izņēmums nav arī Latvijas ekosistēma. Ir vairāki lielie vaļi, kuri turas un turēsies augšā, proti, Latvijā izceļami trīs lielie komandu sporta veidi – basketbols, hokejs un futbols. Taču arī tie tomēr neatrodas konstantā pozīcijā, galu galā, pirmdienas vakarā „Sporta tarkšķī” arī Latvijas iekšlietu ministrs pieslēdzās čatam ar savu viedokli, kā izvilkt futbolu no nosacītās bedres, kamēr basketbols Latvijā piedzīvoja lielu pacēlumu ar Kristapa Porziņģa ienākšanu NBA.

Attiecīgi tiek vaicāts – kuram sporta veidam ir iespējas kāpt uz augšu nākamajam? Un runa nav tikai par lielajiem sportiem, kā nekā, Latvijā plašu popularitāti izkarojuši uz pasaules mēroga nebūt ne iespaidīgie renes sporta veidi. Kur varētu būt gaidāmi nākamie „skeletoni un dukuri”?

Diskusija