Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Jelgavas gada sportistus cer redzēt olimpiskajās spēlēs

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Jelgavas gada sportistus cer redzēt olimpiskajās spēlēs
Diāna Ņikitina saņēma LOK atzinību jau 2013. gadā
Foto: novaja.lv

30. janvāri Jelgavā bija ieplānots ikgadējais apbalvošanas pasākums "Sporta laureāts 2014", taču gripas epidēmijas dēļ pilsētas vadība noteikusi vairākus aizliegumus, piemēram, nerīkot masu pasākumus. Jau zināms, ka galvenās balvas saņems gada sportiste Diāna Ņikitina (daiļslidošana) un gada sportists Kristens Krīgens (BMX riteņbraukšana). Jelgavas sporta vadība cer viņus redzēt olimpiskajās spēlēs.

Diemžēl svinīgā balvu pasniegšana tiek pārcelta un nenoteiktu laiku. Pēc ierobežojumu atcelšanas pasākuma organizatori noteikti aicinās laureātus vienkopus, lai pateiktos par cīņas sparu un augstajiem sportiskajiem sasniegumiem.

Sporta laureāti tiks sumināti 12 nominācijās, no kurām svarīgākās ir "Gada sportists olimpiskajos veidos" un "Gada sportiste olimpiskajos veidos". Jelgavas Sporta servisa centra direktors Juris Kaminskis: "Šajās nominācijās apbalvosim BMX braucēju Kristenu Krīgeru un daiļslidotāju Diānu Ņikitinu - abiem šiem sportistiem ir liela perspektīva, un ļoti ceram, ka viņi pārstāvēs mūsu valsti un arī pilsētu 2016. gada vasaras olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro un 2018. gada ziemas olimpiskajās spēlēs Dienvidkorejā."

Kristens Krīgers (18) mūsu BMX braucēju rangā šobrīd kotējas kā trešais, pirmais ir divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs, bet otro pozīciju ieņem Edžus Treimanis, kurš pasaules čempionātā palika soli aiz pjedestāla. Latvijas izlasei būs vēl jāpacīnās, lai olimpiskajā kvalifikācijā iegūtu trīs ceļazīmes uz Rio.

Diāna Ņikitina (14) patlaban pozicionējas kā otra mūsu labākā daiļslidotāja, pirmā ir Angelīna Kučvaļska, kura nupat izcīnīja septīto vietu Eiropas čempionātā. Šobrīd izskatās, ka pēc trijiem gadiem Latvijas sieviešu daiļslidošana varētu debitēt olimpiskajās spēlēs. 2018. gada ziemas olimpiāde vēl tālu, līdz tam mūsu meitenēm daudz jāstrādā.

2014. gada treneris olimpiskajos sporta veidos ir Romāns Panteļejevs (daiļslidošana, Jelgavas Ledus sporta skola), viņš trenē arī pilsētas gada sportisti.

Izmantotie resursi:
Laikraksts "Jelgavas Vēstnesis"
www.sports.jelgava.lv

  +2 [+] [-]

, 2015-02-04 12:40, pirms 5 gadiem
nav brīnums, ka gada sportisti tagad neatrodas Jelgavā. nost ar gripu!

  +1 [+] [-]

, 2015-02-04 12:58, pirms 5 gadiem
Kāpēc nevarēja taisīt to pasākumu izbraukumā -piemēram ,Ozolniekos ?

Labākos latviešu vieglatlētus sumināja Ādažos ,lūdzu !

     [+] [-]

, 2015-02-04 13:10, pirms 5 gadiem
Ozolniekos? Havaju salās!