Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Cīkstone Antipova sasniedz pasaules junioru čempionāta ceturtdaļfinālu

Ints Megnis
Ints Megnis

Cīkstone Antipova sasniedz pasaules junioru čempionāta ceturtdaļfinālu
Elīna Ziediņa (no labās), Alīna Aleksandra Antipova un trenere Laura Skujiņa. Foto: Latvijas Cīņas federācija

Latvijas cīkstone Alīna Aleksandra Antipova ceturtdien Tallinā uzvarēja vienā pasaules junioru čempionāta cīņā un iekļuva ceturtdaļfinālā, tomēr tajā zaudēja ļoti ātri. Piektdien latvietei piedalīsies gandarījuma turnīrā.

Svara kategorijā līdz 62 kilogramiem Antipova astotdaļfinālā tikās ar baltkrievieti Tatsjanu Paulavu. Jau pēc 15 sekundēm Latvijas sportiste veica pirmo metienu un nopelnīja divus punktus. Kaut viņa bija tuvu arī pretinieces pārvelšanai, tas neizdevās, tomēr arī pēc tam Antipova turpināja dominēt un pirmo minūti noslēdza ar 4:0. Tomēr turpinājumā viņa pieļāva kļūdu, neveiksmīgi iemetoties kājās, un varēja būt priecīga, ka zaudēja vien divus punktus. Trešajā minūtē gan Antipova veiksmīgi sagrāba pretinieci un noguldīja viņu tā, ka tiesnese piešķīra uzvaru.

Līdz ar to tika sasniegts ceturtdaļfināls, kurā Antipovai pretim stājās ķīniete Jaru Vu un šis duelis izvērtās daudz neveiksmīgāks. Jau pēc desmit sekundēm Antipova bija uz paklāja, turklāt pretiniece vairākas reizes arī viņu pārvēla, pēc pusminūtes rezultātam esot 0:10. Kaut divus punktus uzreiz Latvijas sportiste atguva, duelis tika apturēts pēc 65 sekundēm, Antopovai ciešot neveiksmi ar 2:12.

Vakarā ķīniete svinēja pārliecinošu uzvaru arī turnīra pusfinālā, kas nozīmē, ka Antipova ieguvusi iespēju piektdien gandarījuma turnīrā cīnīties par bronzas medaļu. Vispirms rīta sesijā viņa tiksies ar polieti Magdalenu Veroniku Kiselinsku, bet šīs cīņas uzvarētāja vakarā duelī par bronzu spēkosies ar krievieti Mariju Lačuginu.

Antipova ir noslēdzošā, ceturtā, Latvijas cīkstone, kura iziet uz startu Tallinā. Kā zināms, trešdien bronzas mačā piedalījās brīvā stila cīkstonis Ivars Samušonoks, tomēr šajā duelī viņš piedzīvoja zaudējumu. Tāpat Latviju čempionātā pārstāvēja Pjotrs Golubevs un Raivita Timofejeva.