Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Cīņu šovā 11. jūlijā tiks noskaidrots Baltijas labākais vidējā svara bokseris

Ints Megnis
Ints Megnis

Cīņu šovā 11. jūlijā tiks noskaidrots Baltijas labākais vidējā svara bokseris
Mārcis Grundulis. Foto: XL Energy Drink

Atsākoties pilnvērtīgai sporta dzīvei pēc "Covid-19" krīzes, 11. jūlijā klubā "Studio 69" notiks boksa turnīrs "LNK Boxing Super Welter 8", kura ietvaros cīnīsies astoņi Baltijas labākie vidējā svara (līdz 67 kilogramiem, pirmais pusvidējais svars) bokseri.

Turnīrā piedalīsies bokseri no visām trim Baltijas valstīm, bet visvairāk dalībnieki būs no Latvijas, kas arī ir loģiski, jo tieši pie mums ir augstākais spēcīgu bokseru īpatsvars Baltijā. No vietējiem sportistiem kā favorīti jāsauc Mārcis Grundulis, Emīls Špiss, Elvis Veisbergs. Visas turnīra cīņas risināsies vienā vakarā, bokseriem sākot ar ceturtdaļfināliem un šovu noslēdzot ar finālu. Cīņas būs trīs raundus garas, bet ar profesionālā boksa noteikumiem. Ja kāds no bokseriem gūs savainojumu, kas liegs iespēju turpināt cīņu par titulu, viņš tiks aizstāts ar rezervistu, kurš noskaidrosies rezervistu cīņā.

Izloze ritēs pēc līdzīga formāta kā "Golden Contract" turnīrā Lielbritānijā, kurā Latviju pārstāv Ričards Bolotņiks – bokseriem jāizvelk kāda no divu krāsu bumbiņām ar cipariem. Bokseris, kuram būs laimējies izvilkt zilās krāsas bumbiņu ar ciparu “1”, kā pirmais izvēlēsies pretinieku no bokseriem, kuri izvilkuši sarkano bumbiņu.

Savulaik līdzīgu boksa turnīru ar nosaukumu "Bigger’s Better” organizēja "Eurosport", savus pirmos panākumus gūstot Mairim Briedim.

Paralēli šī turnīra cīņām šova ietvaros notiks vēl vairāki dueļi. Boksa sabiedrībā gaidīts ir duelis, kurā Francis “Gepards” Rozentāls tiksies ar Rūdolfu Ozolu, bet svarīgākā cīņa risināsies starp Artūru Gorvolvu un ungāru Ferencu Urbānu. Šo abu bokseru kontā ir septiņas uzvaras, bet ungāru sportists pasaules rangā atrodas par astoņdesmit vietām augstāk. Nesenais kikbokseris Gorlovs šobrīd ir trešais labākais Latvijas bokseris pirmajā smagajā svarā pēc Maira Brieža un Nikolaja Grišuņina.

     [+] [-]

, 2020-06-29 15:09, pirms nedēļas
To varēs redzēt tikai klātienē?

     [+] [-]

, 2020-06-29 23:42, pirms nedēļas
12.julija uztaisiet arī lūdzu rakstu par cīņu iznākumiem, tiem kuri netika klātienē skatīties. Parasti nekur nevar atrast ne cīņu rezultātus, kur nu vēl video.