Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Briedis: "Ceru, ka pretinieks ir spēcīgs, nevis tikai balamute"

Kārlis Ozols
Kārlis Ozols

Briedis: "Ceru, ka pretinieks ir spēcīgs, nevis tikai balamute"
Mairis Briedis. Foto: Vladislavs Proškins/F64

Līdz Pasaules boksa Supersērijas finālam, kurā tiksies Mairis Briedis un kubietis Juniels Dortikoss, palikuši divi mēneši. Šodien abi bokseri aci pret aci tikās preses konferencē. Briedis aizrādīja sāncensim par izteikumiem pirms cīņas, kā arī pauda, ka fināla norise Rīgā viņam nāks par labu, taču reizē tas uzliek lielāku smagumu uz pleciem.

Pasaules boksa supersērijas fināls, kurā Mairis Briedis (26-1, 19 KO) cīnīsies pret kubieti Junielu Dortikosu (24-1, 22 KO), norisināsies 21. martā Rīgā.

"Pagājušā gada beigās redzējām vairākas vēsturiskas cīņas, par kurām runās arī nākamās paaudzes. Tagad redzēsim divus labākos "Cruiserweight" kategorijas cīkstoņus," paziņoja Pasaules boksa Supersērijas (WBSS) organizators Kalle Zauerlands. "21. martā jūs redzēsiet karu. Ceram visas biļetes pārdot ja ne dažās stundās, tad vismaz dažās dienās. Pirmo reizi, kad ierados Rīgā, teicu, ka pārvērtīsim šo vietu par Eiropas Lasvegasu."

Kas notiks, ja kāds no cīkstoņiem nevarēs piedalīties finālā? "WBSS vienmēr ir rezerves plāns. Šobrīd runājam ar potenciālajiem rezervistiem, kas varētu aizstāt finālistu, ja kaut kas notiks. Šis ir bokss, pirmajā sezonā visi četri finālisti bija savainoti. Pirmo reizi to redzēju," teica Zauerlands.

"Novērtēju iespēju būt šeit. Pateicos Supersērijai par šo iespēju un visiem, kas man palīdzējuši," sacīja Brieža pretinieks finālā Juniels Dortikoss. "Kopš pēdējās cīņas jūtos šeit kā mājās. Mana prognoze, ka cīņa nebūs viegla. Atnāciet 21. martā, redzēsiet lielisku dāvanu."

"Ceru, ka pretinieks ir spēcīgs, nevis tikai balamute," teica Mairis Briedis. "Gatavojamies cītīgi ar komandu. Ļoti nozīmīgi, ka cīņa būs Rīgā, bet tas man dod papildus smagumu uz pleciem." Dortikosa iesauka ir "Nokautu dakteris", bet Briedis uz to atcirta. "Kādreiz mana iesauka bija "Traumatologs". Sanāk, ka ringā tiksies divi dakteri. Kā arī ceru, ka viņš neaizmirsīs savu jostu."

"Latvijā tie būs lieli svētki. Lai uzvarētu, ļoti smagi jāstrādā un jātrenējas, jāiegulda liels darbs. Uzvarēs tas, kurš labāk būs izpildījis mājasdarbu," teica Briedis.

Kā ir mainījusies ikdiena, trenējoties Latvijā un pēc darba policijā pamešanas?. "Laikapstākļi Latvijā šobrīd ir ļoti pateicīgi sportam. Tagad boksam koncentrējamies tikai uz 100%," atzina Briedis. "Katra cīņa ir svarīga. Šī būs viena no svarīgākajām manā dzīvē. Atbildība ir liela, redzam, kādas trofejas ir liktas uz galda. Būtu muļķīgi , ja pret sagatavošanos pirms tādas cīņas attiektos vieglprātīgi."

  +5 [+] [-]

, 2020-01-22 12:54, pirms 3 mēnešiem
Vai man tikai liekas, vai Mairis pēc aiziešanas no Valsts policijas ir krietni pielicis "trash talk". Tā turpināt

  +4 [+] [-]

, 2020-01-22 13:28, pirms 3 mēnešiem
Kāvās divi mediķi. Apskatīties bija atnākuši desmit tūkstoši ziņkārīgo.

  -2 [+] [-]

, 2020-01-22 14:10, pirms 3 mēnešiem
Jop, Jā, darbs policijā šausmīgi mainījis Maira dzīvi

     [+] [-]

, 2020-01-22 17:28, pirms 3 mēnešiem
parvisu rakstīja: Vai man tikai liekas, vai Mairis pēc aiziešanas no Valsts policijas ir krietni pielicis "trash talk". Tā turpināt
Bet galvenais nejau tā prasti, bet tiešām atjautīgi teksti, par kuriem nav kauns, bet kuri arī iedzeļ. Malacis!

  +1 [+] [-]

, 2020-01-22 18:07, pirms 3 mēnešiem
M rakstīja: Kāvās divi mediķi. Apskatīties bija atnākuši desmit tūkstoši ziņkārīgo.
Apskatīties bija atnākuši desmit tūkstoši pacientu ;p

     [+] [-]

, 2020-01-23 09:41, pirms 3 mēnešiem
Traumatologs pret doktoru Skan jautri