Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Kjūbans neatvērs "Mavs" treniņcentru pirms spēlētājiem būs tāda drošība, kāda ASV prezidentam

Andrejs Siliņš

Kjūbans neatvērs "Mavs" treniņcentru pirms spēlētājiem būs tāda drošība, kāda ASV prezidentam
Marks Kjūbans. Foto: AP / Scanpix

Latviešu uzbrucēja Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas "Mavericks" īpašnieks Marks Kjūbans norādījis, ka negrasās atvērt kluba treniņcentru pirms spēlētājiem netiks nodrošināta tāda medicīniskā drošība, kādu saņem ASV prezidents Donalds Tramps.

NBA ļāvusi klubiem atvērt savus treniņcentrus štatos, kur to pieļauj štata noteikumi. Lai gan Teksasā ierobežojumi nav tik strikti kā citviet, un treniņcentru atvēršana ir iespējama, Kjūbans to darīt negrasās. "Izmantošu Baltā nama protokolu. Vēlos spēlētājiem un kluba darbiniekiem tādu drošību, kādu Baltais nams nodrošina prezidentam un viceprezidentam," sacīja Kjūbans.

"Centīsimies kopēt to, ko dara viņi, lai saprastu, kad pienācis pareizais laiks [treniņcentra atvēršanai]. Šobrīd zinām tikai to, ka viņi [Baltajā namā] testē visus. Un augstāk stāvošās personas testē regulāri. Viņiem ir pieeja labākajai zinātnei, labākajai informācijai, un tas ir tikai loģiski kopēt viņus," turpināja "Mavericks" īpašnieks.

Kjūbans tic, ka šāda veida testēšana NBA varētu būt pieejama divu mēnešu laikā: "Es vienkārši uzticos amerikāņu izcilībai, uzņēmējdarbības garam un kapitālismam. Zināt, mēs izdomāsim veidu tāpēc, ka mums tas ir jāizdomā."

"Mavericks" sezonas pārtraukšanas brīdī ar 40 panākumiem un 27 zaudējumiem ieņēma septīto pozīciju Rietumu konferencē. No ceturtajā vietā esošās Jūtas "Jazz" Porziņģa komandu šķir viena uzvara.

Izmantotie resursi:
https://sports.yahoo.com/