Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

NBA drafts tiek plānots 18. novembrī, sezonas sākums – ne agrāk par Ziemassvētkiem

Rolands Eliņš

NBA drafts tiek plānots 18. novembrī, sezonas sākums – ne agrāk par Ziemassvētkiem
NBA komisārs Adams Silvers. Foto: AFP/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas vadība informējusi klubu īpašniekus jeb līgas valdi, ka nākamā NBA sezona netiks sākta agrāk par 25. decembri.

NBA ir nonākusi neparastā situācija un šobrīd aizvada iepriekšējās sezonas izskaņu. Šobrīd risinās konferenču pusfināli, attiecīgi pēc to beigām vēl vajadzēs izspēlēt konferenču finālus un līgas finālu. Pašreizējais grafiks liecina, ka koronavīrusa pandēmijas iedragātās sezonas čempions būs zināms līdz oktobra vidum.

NBA jau iepriekš bija ziņojusi par nākamās sezonas kalendāra aprisēm, un tika piesaukta cerība, ka jauno sezonu varētu sākt jau decembra sākumā. „The Athletic” apskatnieks Šams Čaranija ziņo, ka šīs cerības vairs netiekot uzturētas – līgas vadība esot informējusi klubu īpašniekus, kuri veido līgas valdi, ka 2020./21. g. sezona nevarēs sākties agrāk par Ziemassvētkiem. Ja vien līga nenolems saīsināt sezonu, kas šobrīd no līgas vadības puses tiek izslēgts, tad pastāv lielas bažas par NBA spēlētāju dalību olimpiskajās spēlēs Tokijā.

Savukārt kā potenciālais datums NBA drafta sarīkošanai tiek piesaukta Latvijas neatkarības proklamēšanas diena 18. novembris. Tiek gan uzsvērts, ka abi minētie datumi ir provizoriski un nav iecirsti akmenī.

Izmantotie resursi:
https://twitter.com/ShamsCharania/s...