Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Eirolīgas oktobra MVP - Popovičs

Eirolīgas oktobra MVP - Popovičs
Bojans Popovičs
Foto: Scanpix Sweden/Scanpix

Par ULEB Eirolīgas oktobra MVP ir atzīts Viļņas ''Lietuvos rytas'' saspēles vadītājs Bojans Popovičs, kurš savai vienībai palīdzējis izcīnīt divas uzvaras divās spēlēs ULEB Eirolīgas sezonas sākumā.

Bojans Popovičs krietni palīdzējis ''Lietuvos rytas'' izcīnīt pirmās divas uzvaras ULEB Eirolīgā un šobrīd ''Lietuvos rytas'' ir viena no tām komandām, kura vēl nav piedzīvojusi zaudējumu. Popoviča sniegums bijis lielisks - divu spēļu laikā basketbolists atdevis jau 19 rezultatīvu piespēļu - pirmajā spēlē pret ''Efes Pilsen'' Popovičs atzīmējās ar 10 rezultatīvām piespēlēm, bet otrajā ''Lietuvos rytas'' spēlē ar deviņām.

Šodien kļuvis zināms, ka basketbolists atzīts par ULEB Eirolīgas oktobra vērtīgāko spēlētāju, pieminot, ka tieši Popovičs ir bijis lielākais iemesls tam, ka ''Lietuvos rytas'' ir izcīnījusi uzvaras abās Eirolīgas spēlēs. Kopumā basketbolista statistika ir pietiekami laba - divu spēļu laikā vidēji gūti 11 punkti un atdodas 9,5 rezultatīvas piespēles.

Iepriekš Popovičs ULEB Eirolīgā bija spēlējis ar Maskavas ''Dinamo''. Šo balvu basketbolists saņems tuvākajā ''Lietuvos rytas'' ULEB Eirolīgas mājas spēlē.

Izmantotie resursi:
euroleague.net