Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 0

Zvejniekam 3.vieta un Gasūnai 4.vieta FIS sacensībās kalnu slēpošanā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Zvejniekam 3.vieta un Gasūnai 4.vieta FIS sacensībās kalnu slēpošanā
Kristaps Zvejnieks (attēlā) pamazām uzņem formu. Foto Infoski.lv

Ar labiem panākumiem Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) sacensībās Itālijā turpina startēt Latvijas izlases kalnu slēpotāji. Vakar Soldā milzu slalomā dāmām Lelde Gasūna izcīnīja 4.vietu, bet vīriem Kristaps Zvejnieks iekļuva labāko trijniekā, izcīnot trešo vietu.

Pagājušajā svētdienā Itālijas kalnu kurortā Soldā slaloma disciplīnā vairāk kā 170 dalībnieku vidū Kristaps bija ceturtajā vietā, un no labāko trijnieka viņu šķīra tikai sešas sekundes simtdaļas. Šo otrdien turpat Soldā līdz goda pjedestālam milzu slalomā nekas vairs nepietrūka, un mūsu sportists izcīnīja trešo vietu, kas viņam bija pirmais goda pjedestāls šajā sezonā un septītais visā karjerā FIS sacensībās. Divu braucienu summā uzvarētājam Rokko Delsantem, kuram tā bija otrā uzvara divās dienās, mūsu sportists zaudēja 0,71 sekundi, bet no otrās vietas ieguvēja Andraza Pogladiča (Slovēnija) atpalika tikai 0,1 sekundi. Kristapam ar slovēni pēc pirmā brauciena bija vienāds laiks un viņi dalīja 2.-3.vietu, bet otrajā braucienā uzrādītais sestais laiks, bet Pogladičam otrais, kopvērtējumā priekšroku deva slovēņu sportistam. Otro reizi sezonā Kristapa Zvejnieka rezultāts deva mazāk par 40 FIS punktiem (37,32). 167 dalībnieku vidū bija arī Kristapa jaunākais brālis Miks Zvejnieks, kas ierindojās 64.vietā, uzvarētājam zaudējot 12 sekundes.

Savukārt mūsu labākā slalomiste Lelde Gasūna Soldā milzu slalomā sasniedza visaugstāko vietu šajā sezonā, 66 dalībnieču vidū izcīnot ceturto vietu un no godalgotā trijnieka divu braucienu summā atpaliekot par divām sekundes desmitdaļām. Pēc pirmā brauciena Lelde bija piektajā vietā, bet, otrajā uzrādot septīto ātrāko laiku, viņai tomēr izdevās pakāpties par vienu vietu augstāk, jo tuvākās konkurentes nobrauca vājāk par mūsu sportisti. Uzvaru izcīnīja poliete Sabīne Majerčika, kas mūsu sportisti apsteidza par 1,90 sekundēm. Divas vietas aiz Gasūnas palika spēcīgā baltkrieviete Marija Škanova, kas pasaules čempionātā ir bijusi labāko trīsdesmitniekā. Sacensībās startēja vēl divas Latvijas pārstāves, kurām pieticīgāki rezultāti. Katrīna Krūmiņa finišēja 25.vietā (+10,07), bet viena no visjaunākajām sacensību dalībniecēm Agnese Āboltiņa (15 gadi), kura pirms nedēļas izcīnīja tiesības pārstāvēt Latviju pirmajās Pasaules Jaunatnes Ziemas Olimpiskajās spēlēs, noslēdza labāko trīsdesmitnieku (+13,34).

Detalizētāki rezultāti: FIS-Ski - event

  +1 [+] [-]

, 2011-12-21 11:16, pirms 9 gadiem
Citizen kategorija. Paskatīsimies kad būs kādas FIS Race sacensības. Punkti nav slikti.

  +1 [+] [-]

, 2011-12-21 11:44, pirms 9 gadiem
Brex rakstīja: Citizen kategorija. Paskatīsimies kad būs kādas FIS Race sacensības. Punkti nav slikti.
Manuprāt objektīvāks rādītājs būs Eiropas kauss, jo tur tomēr brauc Pasaules kausa pakaļgals + labākie 90.-92.

     [+] [-]

, 2011-12-21 11:52, pirms 9 gadiem
Piekrītu, ka šīs nav ne tuvu tās spēcīgākās sacensības. Turklāt lielākā daļa junioru ap 1993-1996.gadu. Tieši tā, Eiropas kausa posmā būs reālāks mūsējo varējums.