Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 0

Otrais „FANS” tautas slēpojuma posms Vietalvā kopā ar Latvijas čempionātu

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Otrais „FANS” tautas slēpojuma posms Vietalvā kopā ar Latvijas čempionātu
Pirmais starta pirmajā posmā FANS tautas slēpojumam Priekuļos. Foto:Infoski.lv

Šā svētdien, 17.februārī Vietalvā, Maiļu slēpošanas bāzē tiks turpināta jaunaizsāktā tradīcija un notiks otrais posms tautas slēpojumam, kuru rīko Latvijas Slēpošanas savienība un veikalu tīkls „FANS” un kurš notiek kopā ar Latvijas čempionāta posmu distanču slēpošanā. Slēpojums būs brīvajā stilā ar masu startu, vīriešiem veicot 10km distanci, bet sievietēm uz pusi īsāku.

Janvāra vidū Priekuļos notika pirmais posms jaunajai tradīcijai, ko īsteno Latvijas Slēpošanas savienība sadarbībā ar Latvijas slēpošanas izlases atbalstītāju – veikalu tīklu „FANS”, proti, kopā ar Latvijas čempionāta posmu distanču slēpošanā, kur sacenšas Latvijas labākie distanču slēpotāji, norisinājās arī tautas slēpojums, kurā varēja piedalīties ikviens distanču slēpošanas entuziasts, izņemot, protams, tos sportistus, kas pēdējās trīs sezonās ir vērtēti Latvijas Slēpošanas savienības vai Latvijas Biatlona federācijas rangā, t.i., piedalījušies Latvijas čempionāta posmos vai kausa posmos. Uz pirmo posmu „FANS” tautas slēpojumam bija pieteikušies pāri par simts dalībniekiem, taču mīnuss septiņpadsmit grādi no rīta, kas dienas laikā gan nedaudz uzsila līdz mīnuss 14 grādiem, tomēr dažus desmitus slēpošanas interesantus atbaidīja, tāpēc slēpojumā piedalījās septiņdesmit slēpot gribētāju, izbaudot kopības sajūta lielā un pozitīvā pasākumā. Nākošnedēļ paliks aukstāks, taču tik auksts kā Priekuļos gan nebūs.

„FANS” tautas slēpojumiem paredzēti trīs posmi un tie norisinājies kopā ar trijiem Latvijas čempionāta posmiem. Pavisam kopā ir astoņas grupas – četras vīriešu un četras sieviešu, sākot ar jaunākajiem (1983.gads un jaunāki) un beidzot ar vecākajiem (1962.gads un vecāki). Dalības maksa arī ir ļoti pieejama, tikai 2 lati, bet ja piesakās sacensību dienā, tad būs jāmaksā tautas slēpojumiem pietuvinātā summa – 10 lati. Pirmo trīs ietu ieguvēji visās grupās saņems „FANS” dāvanu kartes, kā arī godalgotu vietu ieguvēji saņems veicināšanas balvas no Rossignol, Uvex vai Holmenkol. Un, protams, ikviens dalībnieks varēja tikt pie tautas slēpojumiem tik neiztrūkstošās karstās tējas un putras.

Vairāk info: Sākums : infoski.lv