Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 0

Siguldā kamaniņu braucēji dalīs Eiropas čempionāta medaļas

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Siguldā kamaniņu braucēji dalīs Eiropas čempionāta medaļas
Ulla Zirne un Elīna Vītola. Foto: kamanas.lv

Sestdien un svētdien Siguldas trases 16 virāžās norisināsies Eiropas čempionāts kamaniņu sportā. Starp medaļu pretendentiem būs arī Latvijas sportisti.

Siguldā notiekošais Eiropas čempionāts vienlaikus būs Pasaules kausa sezonas astotais posms. Sacensības piektdien iesildīja Nāciju kauss, Latvijas sportistiem iegūstot divus zeltus un divus sudrabus. Dāmu konkurencē par dubultuzvaru parūpējās Ulla Zirne un Elīna Vītola, viņas šķīra 0,051 sekunde. Divniekos uzvarēja Mārtiņš Bots un Roberts Plūme, bet vīriešu sacensībās sudrabu izcīnīja Gints Bērziņš.

Sestdien uz starta stāsies vīrieši un divnieki, bet svētdien notiks sieviešu sacensības, kā arī stafete. Latviju pārstāvēs divnieki Andris Šics/Juris Šics, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, Mārtiņš Bots/Roberts Plūme. Vīriešu sacensībās Latvijai būs trīs braucēji - Riks Rozītis, Artūrs Dārznieks un Gints Bērziņš. Jāatgādina, ka Kristers Aparjods iedzīvojies savainojumā. Sieviešu konkurencē startēs Elīza Tīruma, Kendija Aparjoda, Ulla Zirne un Elīna Vītola.

Sezonas kopvērtējumā no Latvijas braucējiem visaugstāk atrodas brāļi Šici, kuri ir ceturtajā pozīcijā. Viņi uz goda pjedestāla kāpuši divas reizes. Piektā ir Tīruma, priekšā atrodoties trim vācietēm un austrietei. Viņai šosezon viens pjedestāls. Vīriešu konkurencē Dārznieks ir 14. vietā, bet tūdaļ aiz viņa atrodas Rozītis. Nevienam no viņiem gan nav izdevies pietuvoties pjdestālam. Trešo vietu šosezon izcīnījis ir izcīnījis savainotais Aparjods.

Sacensības tiešraidē translēs Best4Sport TV.

Sacensību kalendārs

9. janvāris
11:30Pirmais brauciens vīriešiem
13:05Otrais brauciens vīriešiem
15:10Pirmais brauciens divniekiem
16:30Otrais brauciens divniekiem
10. janvāris
10:35Pirmais brauciens sievietēm
11:55Otrais brauciens sievietēm
13:50Komandu stafete

  -1 [+] [-]

, 2021-01-09 07:35, pirms 3 nedēļām
"Sestdien uz starta stāsies vīrieši un divnieki, bet sestdien notiks sieviešu sacensības, kā arī stafete".

     [+] [-]

, 2021-01-09 11:37, pirms 3 nedēļām
Vīriem jau laikam par top 10 grūti kko vairāk cerēt.