Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Uz ASV pārbēgusī Hamfrīsa kļūst par pasaules čempioni bobslejā

Ints Megnis
Ints Megnis

Uz ASV pārbēgusī Hamfrīsa kļūst par pasaules čempioni bobslejā
Kailija Hamfrīsa (no labās) un Lorēna Gibsa pēc uzvaras pasaules čempionātā. Foto: AP/Scanpix

Pasaules čempionātā bobslejā sievietēm sestdien Altenbergas trasē triumfēja pagājušajā vasarā pēc liela skandāla zem ASV karoga startēt sākusī kanādiete Kailija Hamfrīsa. 2010. un 2014. gada olimpiskā čempione savai bagātīgajai medaļu ražai pievienoja trešo pasaules čempionātu zeltu.

Hamfrīsas zem Kanādas karoga bija viena no titulētākajām bobslejistēm vēsturē, tomēr 2018. gada augustā viņa iesniedza sūdzību par seksuālu uzmākšanos no Kanādas Bobsleja federācijas pārstāvja. Pagājušajā sezonā viņa tā arī nestartēja Pasaules kausa apritē, bet pērn augustā pēc ilgas cīņas tomēr saņēma atļauju turpmāk pārstāvēt ASV. Šosezon Pasaules kausā Hamfrīsa uzvarēja četros no astoņiem posmiem, tomēr tā kā viņa neatbrauca uz noslēdzošo etapu Siguldā, ASV pārstāves ekipāža kopvērtējumā palika vien ceturtā.

Tomēr pasaules čempionātā Hamfrīsa pierādīja savu pārākumu, ekipāžā ar Lorēnu Gibsu esot ātrākā trijos no četriem braucieniem. Summā viņas par 0,37 sekundēm apsteidza vācietes Kimas Kalikas pārākumu. Šī gada pasaules junioru un Eiropas U23 čempiones Kalika šosezon bija piedalījusies tikai divos Pasaules kausa posmos, tomēr tajos abos sezonas sākumā finišēja trijniekā.

Pēc trešā brauciena Kaliki spēja Hamfrīsai pietuvoties līdz 0,19 sekundēm, tomēr ceturtajā braucienā ASV ekipāža pierādīja savu pārākumu.

Savukārt trešo vietu izcīnījusī kanādietes Kristinas de Bruinas ekipāža jau zaudēja vairāk nekā sekundi.

  +1 [+] [-]

, 2020-02-22 19:33, pirms 8 mēnešiem
seksuālu uzmākšanos no Kanādas Bobsleja federācijas puses

no kādas vēl federācijas no Toda Heisa

     [+] [-]

, 2020-02-22 23:04, pirms 8 mēnešiem
ice F-1 rakstīja: seksuālu uzmākšanos no Kanādas Bobsleja federācijas puses

no kādas vēl federācijas no Toda Heisa
Nu gan gaume tam Todam