Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Miņins: "Kā sportists esmu iznīcināts"

Jānis Celmiņš

Miņins: "Kā sportists esmu iznīcināts"
Jānis Miņins
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze

Latvijas Bobsleja federācija (LBF) joprojām nav devusi brīvlaišanas vēstuli, lai Jānis Miņins varētu pārstāvēt citu valsti. Tikmēr bijušais Latvijas izlases bobsleja pilots meklē iespēju nopelnīt iztiku un pauž, ka kā sportists esot iznīcināts.

Jau ziņots, ka sportists uzrakstījis iesniegumu, lai varētu pārstāvēt kādas citas valsts izlasi, taču kopš marta mēneša federācijas vadība, uz vairākkārtējiem niesniegumiem, viņam nekādu atbildi nav sniegusi un nekas nav mainījies. „Nekādu jaunumu nav, federācijas vadība joprojām neuzskata par vajadzīgu man atbildēt uz vēstulēm un iesniegumiem. Savā ziņā esmu samierinājies ar funkcionāru varu,” sarunā ar portālu Sportacentrs.com pauž Jānis Miņins.

„Federācija mani kā sportistu ir iznīcinājusi. Šobrīd pastāv divi varianti – palikt bobslejā un strādāt kā trenerim vai arī pievērsties ikdienas darbam un doties strādāt uz ārzemēm, kā to dara liela daļa latviešu. Ideju pārstāvēt kādu citu valsti pagaidām esmu atmetis, vismaz uz šo brīdi,” atklāj bijušais Latvijas izlases bobslejists.

Tikmēr LBF viceprezidents Zintis Ekmanis komentēt šo jautājumu atteicās. „Šobrīd man nav ko teikt. Mums šobrīd ir citas problēmas un citi darbi. Strādājam pie finanšu piesaistes, lai nākamajā gadā Latviju starptautiskajā arēnā varētu pārstāvēt trīs ekipāžas,” pauž Ekmanis.

Jauno stūmēju atlase esot bijusi ļoti veiksmīga. „Iespējams, ir noticis patīkams pavērsiens. Ja iepriekšējos 15 gadus vidējais puišu sagatavotības līmenis ir gājis uz leju, tad šis gads mani nedaudz pārsteidza. Izskatās, ka krīze ir garām. Mums vēl ir padomā veikt stūmēju atlases arī Latgales un Kurzemes reģionos, skatīsimies. Jaunajā sezonā mums būs trīs komandas, nepieciešami deviņi zirgi, kuri stumj bobus un desmitais vēl rezervē,” ar optimismu saka Ekmanis.

1 2 40 komentāri

 +12 [+] [-]

, 2011-06-21 17:21, pirms 8 gadiem
diezgan nozzeelojama federaacijas atieksme pat neskatotties uz to ka minins ar naw bez vainas,.
Slēpts komentārs: player7
Slēpts komentārs: Raimio Lleijo

 +24 [+] [-]

, 2011-06-21 17:24, pirms 8 gadiem
Miņka pats vainīgs. Varēja rīkoties kā vecis un atvainoties, būtu braucis zem LV karoga.

 +27 [+] [-]

, 2011-06-21 17:26, pirms 8 gadiem
Vai Miņinam nešķiet, ka viņš pats sevi kā sportistu ir iznīcinājis?

  +4 [+] [-]

, 2011-06-21 17:29, pirms 8 gadiem
player7 rakstīja: Eu, kāds var precīzi pateikt ko viņš toreiz izdarīja, ka šitā viss notikās.Esmu palaidis garām ;(

p.s Paldies jau iepriekš.!
Bobsleja federācija pārtrauc darba attiecības...

SA+ intervija ar Miņinu-

Video: Miņins par izmešanu no Latvijas bobsleja...

 +16 [+] [-]

, 2011-06-21 17:35, pirms 8 gadiem
Bet cienījamais TP deputāts Kuldīgas domē var taču iet atpakaļ politikā!

  +5 [+] [-]

, 2011-06-21 17:37, pirms 8 gadiem
Ko tas Miņins var raudāt? Pats vien vainīgs - uzvedās kā tāda apvainojusies bāba un tagad gaida kautkādu pretīmnākšanu. Un kurā valstī kāda sporta federācija tāpat vien ir palaidusi sevis audzinātu sportistu pārstāvēt citu valsti?

  +9 [+] [-]

, 2011-06-21 17:43, pirms 8 gadiem
Nu var saprast bas puses, kaut gan pēdējā laikā esmu vairāk nosliecies uz LBF pusi.
Un kā jau tomāts raksta: kpc, lai LBF ļautu sevisizaudzinātam braucējam braukt zem citas valsts karoga
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +3 [+] [-]

, 2011-06-21 18:13, pirms 8 gadiem
Pats ļoti nesmuki izrīkojās, ņemot vērā veidu, kādā viņš aizgāja no Latvijas izlases. Un tagad nezin kāpēc cer, ka attieksme būs pretimnākoša.
Un vispār jau jautājumam par kādas valsts izlases pārstāvēšanai jābūt nevis saistītam ar iztiku, bet patriotismu. Šobrīd viss viņam notiek pēc principa - kaut kā iztika jānodrošina, tādēļ meklēšu izlasi, kur startēt.

  +2 [+] [-]

, 2011-06-21 18:31, pirms 8 gadiem
Es tagad negribu ne federāciju aizstāvēt,ne Mīniņu bet ko visi var te di......st ja nezin kas un ko.
Es paredzu ka ne Mīniņš ir bez vainas ne Federācija!
UN uz doto bridi Federācijas rīcība ir nožēlojam jo cik es zinu ka ja ir iesniegta rakstiska prasība tad pēc likuma uz to ir jāatbild 30 dienu vai 2 mēnešu laika kaut kā tā bija.

  +2 [+] [-]

, 2011-06-21 18:46, pirms 8 gadiem
Freemen rakstīja: Es tagad negribu ne federāciju aizstāvēt,ne Mīniņu bet ko visi var te di......st ja nezin kas un ko.
Es paredzu ka ne Mīniņš ir bez vainas ne Federācija!
UN uz doto bridi Federācijas rīcība ir nožēlojam jo cik es zinu ka ja ir iesniegta rakstiska prasība tad pēc likuma uz to ir jāatbild 30 dienu vai 2 mēnešu laika kaut kā tā bija.
Ja Tu domā Iesniegumu likumu, tas attiecas tikai uz "iestādi vai privātpersonu, kas īsteno valsts pārvaldes uzdevumus"... Privātas juridiskas personas var atbildēt cik vienā ilgā laikā grib, vai vispār neatbildēt. Man gan šķiet, ka LBF nav uzskatāma par publisku iestādi līdz ar to viņi var atbildēt cik ilgā laikā vien grib, ja vien to neregulē kādi īpaši šā starptautiskie sporta veida noteikumi.

  +1 [+] [-]

, 2011-06-21 19:01, pirms 8 gadiem
ralfino rakstīja: Nu var saprast bas puses, kaut gan pēdējā laikā esmu vairāk nosliecies uz LBF pusi.
Un kā jau tomāts raksta: kpc, lai LBF ļautu sevisizaudzinātam braucējam braukt zem citas valsts karoga
Nu un, ka izaudzināja, vai tad neļaujot braukt citur, to naudu viņi atgūs?! Vnk sačakarē cilvēkam dzīvi. Nesaku, ka Janka ir bez vainas, bet es to tīri cilvēciski nespēju saprast.

A kas ir ja Janka pieņem vnk citas valsts pilsonību?

  +3 [+] [-]

, 2011-06-21 19:07, pirms 8 gadiem
nu nezinu. ja gribēja startēt, un es nešaubos ka gribēja tad taču bija jācenšās panākt kaut kāds mierizlīgums. neba jau to problēmu nevarēja risināt. Federācija arī ietiepās kā rezultātā zaudētāji ir visi
Slēpts komentārs: valdinjshh

  -2 [+] [-]

, 2011-06-21 19:14, pirms 8 gadiem
ralfino rakstīja: Nu var saprast bas puses, kaut gan pēdējā laikā esmu vairāk nosliecies uz LBF pusi.
Un kā jau tomāts raksta: kpc, lai LBF ļautu sevisizaudzinātam braucējam braukt zem citas valsts karoga
JA vinjhs pats sev nebutu n-tos gadus mekleejis sponsorus ko nebija federaacija speejiiga samkeleet - tad buutu taisniigi taa teikt.
Bet - jebkuraa gadijuma ljoti nozheelojama atteiksme - nepalaist cilvekeu pasaulee lai veel brauc un sevi realizee ...
Ja vinjsh ir tik slinks un slikts tad vinja rezultaati pie liidzvertiigeim apstaakljiem untehnikas , bet tikai citu valsti paarstaavot, ietu uz leju , jo tur arii vinjsh treneriem miiksto uzlikrtu un treneetos pac kaa un kad grib - un tad spilgti darbos LBF apliecinaatu ka vinnjiem bij taisniiba - savukaart tik kretiiniskio riikooties tagad moraala uzvara ir Minjina pusee tomeer ...

     [+] [-]

, 2011-06-21 19:20, pirms 8 gadiem
player7 rakstīja: Eu, kāds var precīzi pateikt ko viņš toreiz izdarīja, ka šitā viss notikās.Esmu palaidis garām ;(

p.s Paldies jau iepriekš.!
Viņš parādīja visiem lielu MIKU-MĒĒĒ!
Slēpts komentārs: Ļeļa kungs

  -4 [+] [-]

, 2011-06-21 19:44, pirms 8 gadiem
Ekmanis ,kad pats sportoja -bija normals vecis,bet tagad -izskatās ,ka vecums nenāk viens.Nu nevar ar varu iemīlēt Latviju,tad laid to Mininu prom ,lai cīnās kā māk
Slēpts komentārs: Māris Druvaskalns

  +1 [+] [-]

, 2011-06-21 19:46, pirms 8 gadiem
nu tak uzrakstiet vienreiz skaidri, zb jau. ja Miņinam izoperets apendicīts un tad tur dazi atlavas sacepties vadiba, tad vinjus nah, ja kautckadi meli, tad Miņinu nah.viss.

  +4 [+] [-]

, 2011-06-21 19:49, pirms 8 gadiem
Virsroku Minina gadijuma neema naudas kaare. Diemzel.

  +3 [+] [-]

, 2011-06-21 20:00, pirms 8 gadiem
vispār jau Miņins pats sevi iznīcināja

  +6 [+] [-]

, 2011-06-21 20:01, pirms 8 gadiem
Sorry Jāni, bet Tavas ambīcijas Tevi iznīcināja kā sportistu
Zinot, kā Ekmanis "krīt un ceļas" par LV bobsleju, Tev vajadzēja būt tuč pieticīgākam, nu, bet - "kurzemnieka lepnums" un augstas prasības, diemžēl nesamērojamas ar mazās Latvijas sporta budžetu.

  +3 [+] [-]

, 2011-06-21 20:03, pirms 8 gadiem
Minjka pats vainiigs!
Neieradaas uz komandas sapulceem, neceela telefonu, pa kluso saostiijaas ar Slovaakijas Bobsleja federaaciju un tad teeloja aizvainoto.
Piechakareeja gan izlasi, gan pats savu ekipaazhu. Buutu gribeejis buutu radis kompromisu. Bet vinjam jau ne ar vienu no izlases nav bijushas normaalas attieciibas- tad Skrastinjsh vinjam nepatika, tagad Pruusis...vai tomeer nav taa, ka pats sportists ir pie vainas, ka nevar sastradaaties. Var ar vienu nesastraadaaties, bet ar diviem???
Bet izlase pieraadiija, ka pat bez vinja dzheki var sasniegt augstus rezultaatus. Labaak lai mums aug jaunie, nekaa Minjka viens buutu braucis Amerikas posmos, liidz ar to nogriezhot jaunajiem pikji Eiropas machiem, LBF bija jaaizlemj un vinji nosliecaas par labu jaunajiem.
Tas, ka LBF nedod atbildi gan nedara godu federaacijai. Laizhat taksh Janku prom, lai nejauc gaisu.

  +3 [+] [-]

, 2011-06-21 20:05, pirms 8 gadiem
Raimio Lleijo rakstīja: Vai LBF nav kauna, kā tik stulbi var rīkoties? Varbūt izklausās pēc bēru runas, bet pasaule ir zaudējusi lielisku bobslejistu, žēl!
LBF ir federācija, zem, kuras bez Miņina ir vēl daudzi citi talantīgi sportisti, LBF ir jādomā, kā attīstīt jaunos talantus, lai kādreiz nākotnē būtu vēl arī citi čempiņi...

  -1 [+] [-]

, 2011-06-21 20:18, pirms 8 gadiem
Laimīgu ceļu!Rumānijas izlase uzņems ar atplēstām rokām.Vienīgi aldziņa maziņa.

     [+] [-]

, 2011-06-21 20:31, pirms 8 gadiem
nu nafig...Miņka ..paskaties uz Zani Tamani un ieej stūrī pakaunēties....stārs 'jprst...viņai ko..n-tos miljonus maksā izlasē???...vai arī negribas atpūsties?,,'bet Tu čīksti kā bāba..cīnies..un pierādi sevi!

     [+] [-]

, 2011-06-21 20:50, pirms 8 gadiem
KristsT rakstīja: Pats ļoti nesmuki izrīkojās, ņemot vērā veidu, kādā viņš aizgāja no Latvijas izlases. Un tagad nezin kāpēc cer, ka attieksme būs pretimnākoša.
Un vispār jau jautājumam par kādas valsts izlases pārstāvēšanai jābūt nevis saistītam ar iztiku, bet patriotismu. Šobrīd viss viņam notiek pēc principa - kaut kā iztika jānodrošina, tādēļ meklēšu izlasi, kur startēt.
nu bet pareizi ir - man ar svarīgāk būtu paēst un drēbes nopirkt nekā pārstāvēt Latviju

  +2 [+] [-]

, 2011-06-21 20:51, pirms 8 gadiem
pats vainīgs!

  +1 [+] [-]

, 2011-06-21 22:00, pirms 8 gadiem
Janka varētu kā Rokijs Bilboa skraidīt pa kāpnēm stilīgā pelēkā trenniņtērpā un tad dot izšķirošo triecienu jaunajai maiņai.

  +1 [+] [-]

, 2011-06-21 22:36, pirms 8 gadiem
Vai tad Kuldīgas dome savu deputātu no TP pamet likteņa varā?

  +1 [+] [-]

, 2011-06-22 00:00, pirms 8 gadiem
pilnīgi riebj kā 20 gadu laikā naudaskāre iznīcinājusi latviešu lepnumu un pašapziņu.Ej Miņa trenēties un ja būsi vērts, tad Latvijas izlase gaida tevi.

  +5 [+] [-]

, 2011-06-22 00:47, pirms 8 gadiem
Kā tad .. visus šos gadus JM līdz vīlei bijis iekšā, pārzinājis, LV bobu tehniku, īpaši slieces, taktiku utt. .. tagad federācija visu šo zināšanu bagāžu vēsu prātu atdos konkurentiem? .. Protams, ka nē
1 2 40 komentāri