Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Sieviešu izlase augusta beigās uzņems savu apakšgrupu, vīriešiem jādodas uz Kipru

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Sieviešu izlase augusta beigās uzņems savu apakšgrupu, vīriešiem jādodas uz Kipru
Marta Levinska. Foto: Nacionālā līga volejbolā

Eiropas Volejbola konfederācija šodien paziņojusi provizorisko kalendāru 2021. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm.

Sākotnēji mačus bija plānots aizvadīt augusta beigās un septembra sākumā, tomēr koronavīrusa pandēmijas dēļ kalendārā nācies ieviest lielas izmaiņas. Ņemot vērā ceļošanas ierobežojumus, kopā ar nacionālajām federācijām meklēti labākie risinājumi jauna kalendāra izveidošanā. Situācija joprojām ir neskaidra, tāpēc kalendārs ir provizorisks un tajā varētu tikt ieviestas izmaiņas.

Sākotnēji bija plānots, ka komandas aizvadīs mājas un izbraukuma spēles, bet tagad priekšroka dota turnīra formātam, lai nebūtu nepieciešama lieka ceļošana. No tās varēs izvairīties ne tikai spēlētāji un treneri, bet arī tiesneši un cita veida personāls.

Latvijas vīriešu izlase spēlēs D apakšgrupā kopā ar Moldovu, Spāniju un Kipru, kas turnīru uzņems pie sevis. Tas notiks no 30. augusta līdz 6. septembrim. Šī ir vienīgā grupa, kas spēles neaizvadīs janvārī, tāpat šī ir vienīgā grupa, kas abus posmus aizvadīs vienā valstī. CEV paziņojumā norādījusi, ka notikusi konsultēšanās ar visām federācijām, ņemot vērā to vēlmes.

Eiropas čempionātam kvalificēsies katras grupas uzvarētāja, kā arī piecas labākās grupu otrās vietas (kopumā ir septiņas grupas). Finālturnīrs notiks četrās valstīs – Polijā, Čehijā, Igaunijā un Somijā.

Latvijas sieviešu izlase spēlēs F apakšgrupā kopā ar Slovēniju, Čehiju, kā arī Bosniju un Hercegovinu. No 26. līdz 28. augustam komandas sacentīsies Latvijā, bet no 4. līdz 6. septembrim tās spēkosies Bosnijā un Hercegovinā. Arī šeit lielākā daļa jeb četras grupas spēlēs janvārī. Izņēmums vēl ir A apakšgrupa, kas abus posmus aizvadīs Baltkrievijā.

Eiropas čempionātam kvalificēsies visu grupu uzvarētājas un otrās vietas. Finālturnīrs notiks Serbijā, Bulgārijā, Horvātijā un Rumānijā.

Izmantotie resursi:
https://www.cev.eu/News.aspx?NewsID...

     [+] [-]

, 2020-06-29 21:56, pirms nedēļas
Latvijas sieviešu izlases grupā ir Slovēnija, nevis Slovākija!