Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Krastiņš aizved Ļvivas klubu līdz uzvarai Ukrainas čempionāta pamatturnīrā

Rolands Eliņš

Krastiņš aizved Ļvivas klubu līdz uzvarai Ukrainas čempionāta pamatturnīrā
Uģis Krastiņš

Lielākajā daļā Eiropas valstu tāpat kā Latvijā volejbola sacensības ir atceltas vai pārceltas uz vēlāku laiku. Tikmēr Ukrainā Uģa Krastiņa vadītā Ļvivas vienība ar trim uzvarām ir finišējusi pirmajā vietā pamatturnīrā. Spēles notiek arī Krievijā, kur “play-out” marta beigās gaida Denisa Petrova pārstāvētais Ņižņijnovgorodas klubs.

Volejbola spēles ar latviešu vadošo volejbolistu piedalīšanos aizvadītajā nedēļā tika atceltas vai pārceltas Čehijā, Francijā, Itālijā, Somijā, Šveicē un Austrijā. Francijā nedēļas nogalē ar Hermana Egleskalna pārstāvētās “Tours Volley-Ball” līdzdalību vajadzēja noskaidrot arī Francijas kausa ieguvēju.

Savukārt Denisa Petrova pārstāvētajai Ņižņijnovgorodas ASK “play-out” mači ieplānoti marta beigās.

Ukrainas čempionātā pēc zaudējuma Žitomirā turienes “Žitiči-ŽNAEU” Ukrainas kausa izcīņas pusfinālā Uģa Krastiņa vadītais Ļvivas “Barkom-Kažaņi” pēc uzvaras četros setos 8. martā Ļvivas klubs pirmdien Žitomirā mājiniekiem revanšējās vēlreiz, uzvarot ar 3-2 (39:37, 19:25, 25:14, 23:25, 15:9).

Vēl divas spēles aizvadītajā nedēļā Krastiņa trenētā komanda aizvadīja piektdien un sestdien, savā laukumā ar 3-0 (25:15, 25:17, 25:17) un 3-0 (25:16, 25:13, 25:16) sagrāva turnīra tabulas pastarīti Hmeļņickas “Novator”.
“Barkom-Kažaņi” pamatturnīrā ieņēma pirmo vietu, 28 spēlēs sapelnot 73 punktus.

Ļvivas klubam arī izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ir jātiekas ar Hmeļņickas “Novator”.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Volejbola federācija