Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Aktīvās atpūtas cienītāji aicināti piedalīties izaicinošajā skrējienā ''Smiltenes apļi''

Toms Markss
Toms Markss

Aktīvās atpūtas cienītāji aicināti piedalīties izaicinošajā skrējienā ''Smiltenes apļi''
Smiltenes apļi piemēroti ikvienam
Foto: Agnis Melderis

Svētdien, 6. oktobrī, Smiltenē norisināsies ikgadējais tautas skrējiens ''Smiltenes apļi''. Organizatori dalībniekiem sarūpējuši ļoti aizraujošu trasi, kas vedīs pa gleznaino Veco parku un citām ļoti skaistām pilsētas vietām. Dalībniekiem, atkarībā no savas vecuma grupas, jāveic no 3,3 līdz 9,9 kilometru garas distances.

''Smiltenes apļi' ir viens no Latvijas tradīcijām bagātākajiem ikgadējiem tautas skrējējiem Allaž tas pulcē gan dažādu paaudžu vietējā novada skrējējus, gan arī dalībniekus no citiem novadiem un pilsētām. Skrējiens tradicionāli notiek aktīvās skriešanas sezonas noslēgumā. Pērn uzvaru svinēja viens no Latvijas labākajiem orientieristiem Artūrs Pauliņš.

Otro gadu pēc kārtas organizatori dalībniekiem sarūpējuši ļoti aizraujošu un gleznainu trasi. Distance vedīs pa asfalta celiņiem, leģendāro bruģa kalnu, kanāla malas celiņiem un arī parka taciņām. Trase pat rūdītākajiem skrējējiem būs ļoti tehniska un daudziem kāpumiem bagātīga.

Sacensību pamataplis būs 3,3 kilometru garš. Atkarībā no vecuma un meistarības grupām, skrēji to veiks no vienas līdz trijām reizēm. Kopējais starts tiks dots pulksten 12:00. Starta un finiša vieta atradīsies pie Smiltenes mūzikas skolas. Reģistrācija norises vietā būs iespējama līdz pulksten 11:30.

Iepriekšējā pieteikšanās iespējama elektroniski: evid.lv vai rakstot pieteikumu uz epasta adresi: sportacentrs@hotmail.com.

Dalībnieki tiks vērtēti sekojošās vecuma grupās:

V10 – 1 aplis
V12 – 1 aplis
V15 – 1 aplis
S10 – 1 aplis
S12 – 1 aplis
S15 – 1 aplis
S18 – 1 aplis
V18 – 2 apļi
V55 – 2 apļi
V55+ - 2 apļi
S40 – 2 apļi
S40+ - 2 apļi
V35 – 3 apļi
V45 – 3 apļi

Izmantotie resursi:
smiltene.lv