Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Latvijas čempionei maratonā Kuzņecovai pagarināta diskvalifikācija

Rolands Eliņš

Latvijas čempionei maratonā Kuzņecovai pagarināta diskvalifikācija
Kristīne Kuzņecova. Foto: Ekrānuzņēmums

LETA. Par dopinga noteikumu atkārtotu pārkāpšanu pagarinātu diskvalifikāciju nāksies izciest Kristīnei Kuzņecovai, kura 2016.gadā tika kronēta par Latvijas čempioni maratonā, vēsta Latvijas Antidopinga birojs.

Jau iepriekš ziņots, ka 2016.gada Latvijas čempione maratonā Kristīne Kuzņecova pieķerta meldonija lietošanā un saņems četru gadu diskvalifikāciju.

Sportistei liegums piedalīties sporta sacensībās bija no 2016.gada 18.septembra līdz šī gada 8.novembrim.

Tomēr, ņemot vērā, ka sportiste nav ievērojusi šos noteikumus, viņas diskvalifikācija pagarināta līdz nākamā gada 8.maijam.

Sportiste pēc diskvalifikācijas piedalījās amatieru skrējienā, kas notika 2017.gada Jāņos. Tāpat viņa pērn piedalījusies vairākos Latvijā labi zināmos izturības skrējienos.

Pagarinātā diskvalifikācija, visticamāk, balstīta uz 2017.gada pārkāpumu, jo šīs sacensības bija iekļauts Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) kalendārā, kā rezultātā tika pārkāpti Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) noteikumi.

Izmantotie resursi:
LETA