Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Štrobinders: "Optimāli šajā kondīcijā būtu tuvu personiskajam rekordam"

Jānis Freimanis

Štrobinders: "Optimāli šajā kondīcijā būtu tuvu personiskajam rekordam"
Rolands Štrobinders
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Latvijas šķēpmetējs Rolands Štrobinders šodien Eiropas čempionātā Berlīnē kvalifikācijas sacensībās šķēpu aizmeta 81,93 metrus tālu, saglabājot labas cerības tikt finālā. Viņš pats uzskata, ka fiziski jūtas ļoti labi un ir gatavs mest personiskā rekorda robežās.

"Varbūt neliela pārliecība ir, bet, atceroties pagājušā gada pasaules čempionātu, kurā kvalifikācijas normatīvu finālam (83 metri) izpildīja 13 sportisti, viss var gadīties," piesardzīgs bija Rolands Štrobinders, kurš lielajos mačos pirmoreiz aizmetis pāri 80 metru robežai. "Tādēļ līdz pēdējam brīdim atliek cerēt uz citiem. Ja būtu aizmetis par septiņiem centimetriem tālāk, tad tagad varētu atviegloti nopūsties, bet tagad palieku piesardzīgs līdz pēdējam."

"Pirmais metiens 76 metru robežās jau kaut kur iekšēji bija gaidīts, jo tā ir bijis visās lielajās sacensībās. Pēc šāda sākuma iezogas nepārliecinātība. Otrais metiens bija labs, bet ne tuvu optimālajai kondīcijai. Kā tētis jau iepriekš intervijā teica, fiziskā kondīcija man pašlaik ir labā līmenī. Taču pēc veiksmīgā sezonas sākuma sekoja kritums, bet tagad no šī krituma atkal jāvirzās uz augšu. Optimāls rezultāts būtu tuvu personiskajam rekordam (85,07 metri)," uzskata Rolands.

"Ja runājam par tehnisko izpildījumu, nejūtu, ka būtu atguvis sezonas sākuma sajūtas, tomēr izskatās cerīgāk," saka Rolands. "Karstums, protams, ir liels. Lejā vismaz bija neliels vējiņš, bet tik un tā ir karsts. Šķiet, kādi +37 grādi. Šajā stadionā pērn jau metu IAAF Izaicinājuma posmā un sametu 82,71 metru, tādēļ sliktu atmiņu par šo sektoru man nav."

"Jūtos labāk nekā rezultāts. Tagad priekšā gaidīšanas process," teica Gatis Čakšs, kurš uzrādīja rezultātu 78,13 metri. "Jācer uz brīnumu, bet cerību ir maz. Nepatika jau pirmais metiens. Jā, Mārcis Štrobinders deva padomus. Viņš teica, ka pirmajā mēģinājumā īsti neskrēju, bet otrajā izskrēju, taču nesanāca metiena kustība."

Čakšam šie ir pirmie lielie mači un viņš atzīst, ka atmosfēra viņam ļoti patikusi. "Nākamajā reizē es jau zināšu, kam gatavojos. Tas jau būs cits stāsts. Šeit viss bija jauns, tā bija laba pieredze."

     [+] [-]

, 2018-08-08 20:22, pirms gada
Тяга к курению "умирает" навечно за один день если воспользоваться дедовским советом https://bit.ly/2OjvnTA Я былa заядлым курильщицей, курила больше 14 лет и пробовала бросать тысячу раз, но больше пары недель не могла продержаться, а этот метод помог - полгода не курю и не тянет!