Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Leitis: "Visa sezona tika pakārtota tikai šīm sacensībām"

Jānis Freimanis

Leitis: "Visa sezona tika pakārtota tikai šīm sacensībām"
Jānis Leitis
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Latviešu skrējējs Jānis Leitis, kurš šodien Eiropas čempionātā Berlīnē priekšskrējienā laboja valsts rekordu (45,56 sekundes) un iekļuva pusfinālā, sarunā ar Sportacentrs.com izteicās, ka pats nav īsti ticējis, ka šobrīd var noskriet tik ātri.

Pēc skrējiena Jāni ilgi nācās gaidīt mikszonā, bet atnācis viņš joprojām izskatījās tā, it kā skrejceļā būtu atstājis visus spēkus. "Pareizi izskatījās," atzina pats sportists. "Pēc skrējiena apsēdos maliņā un nosēdēju kādas 10-15 minūtes. Vakar, ieraugot starta sarakstu, redzēju, ka nebūs viegli. Ja pirms došanās uz Eiropas čempionātu treneris [Uldis Kurzemnieks] teica, ka būs labi, ja noskriešu 46 sekundes vai mazliet ātrāk, tad pēc starta saraksta aplūkošanas secināju, ka priekšskrējienā būs jāskrien uz maksimumu."

"Cerams, ka līdz rītvakaram izdosies atgūties. Nebiju domājis, ka vajadzēs skriet tik ātri," secina Leitis. "Man vispār no rītiem ļoti nepatīk skriet, jo neesmu vēl kā nākas pamodies. Labi, ka pusfināls ir vakarā. Tagad galvenais, lai tiktu pie labas atpūtas un laba celiņa."

Jānis piebilst, ka viņam ļoti palīdzējuši līdzjutēji un draugi gan stadionā, gan Latvijā. "Pēc skrējiena pie manis pienāca draudzene [trīssoļlēcēja Māra Grīva], lai gan nebiju pārliecināts, ka viņa būs šeit uz manu skrējienu. Tas man bija patīkams pārsteigums. Tāpat man foršas īsziņas pirms skrējiena uzrakstīja vairāki draugi. Tas mani ļoti motivēja. Paldies arī trenerim, kurš pateica īstos vārdus un ļāva noticēt sev, jo man nelikās, ka tagad varu noskriet tik ātri. Turpretī viņš uzskata, ka varu vēl ātrāk. Cerams, ka rīt tas izdosies. Mans mērķis ir divpadsmitnieks Eiropas čempionātā."

Šajā sezonā Leitis, kurš arī pērn laboja Latvijas rekordu (45,60), ne reizes nebija noskrējis ātrāk par 46 sekundēm. "Visa sezona tik pakārtota tikai šīm sacensībām. Es ļoti maz startēju un to darīju tikai Latvijā. Praktiski tās visas bija treniņu sacensības, lai cik muļķīgi tas arī neizklausītos. Taču šobrīd izskatās, ka tas ir attaisnojies - šeit, kur vajadzēja nostartēt vislabāk, esmu vislabākajā formā."

Pusfināla skrējieni paredzēti trešdienas vakarā. Leitis norāda, ka atjaunošanās atkarīga no viņa paša, jo viņš ir uztura speciālists. "Domāju, ka tas man palīdzēs. Labi izgulēšos, salikšu visas vajadzīgās uzturvielas un vitamīnus. Tas man būs arī neliels eksāmens kā uztura speciālistam."

     [+] [-]

, 2018-08-07 16:19, pirms gada
Super,lai izdodas tikt tālāk!

     [+] [-]

, 2018-08-07 20:16, pirms gada
Malacis, tikai jānotic pašam sev ka Tu to vari un viss notiek