Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Tiešraide: Sevastova - Stīvensa 3:6, 6:3, 6:7 (spēle galā)

,
Tiešraide: Sevastova - Stīvensa 3:6, 6:3, 6:7 (spēle galā)
Anastasija Sevastova
Foto: AP/Scanpix

Anastasija Sevastova otrdienas vakarā "US Open" ceturtdaļfinālā sacentīsies ar ASV tenisisti Slounu Stīvensu, cenšoties sasniegt pirmo "Grand Slam" pusfinālu.

6:7 Sevastovai neizdodas uzvarēt cerīgā un garā izspēlē un sākt ar minibreiku, toties Stīvensa pie Sevastovas otrā serves punkta gan precīzi sit pa stūri un panāk 2:1. Nākamajā izspēlē Sevastova agresīvi uzbrūk, sit autā un ļoti pārdzīvo (1:3), taču pēc tam sagaida amerikānietes kļūdu un atspēlē minibreiku (2:3). Tenisistes vēlreiz apmainās minibreikiem (4:5), bet Sevastova zaudē savu pirmo servi (4:6) un dod pirmo mačbumbu Stīvensai, kuru amerikāniete ar netveramu sitienu stūrī arī izmanto (7:4).

6:6 Stīvensai neveiksmīgi nospēlējot pie tīkla, Sevastova arī šo geimu uzvar sausā. Taibreiks!

5:6 Vienpadsmito geimu Sevastova sāk ar uzvarētu punktu, bet tas arī paliek vienīgais.

5:5 Kādai jābūt atbildei brīdī, kad zaudēta serve nozīmētu zaudētu spēli? Tieši tā - uzvarētam geimam sausā, pēc spīdoša saīsinātā panākot 5:5.

4:5 Savu labāko abas tenisistes pietaupījušas mača izskaņai. Garas izspēles, amerikānietes agresīva spēle pie tīkla, trāpījumi pa līniju un lieli pārdzīvojumi pēc ne tik veiksmīgiem sitieniem. Sevastova tiek pie 15:0, 30:30 un 40:40, tomēr sitiens tīklā nozīmē zaudētu geimu.

4:4 BREIKS! Taču nesalūst arī Stīvensa. Itin labi sākusi geimu, Sevastova kļūdās un dāvā divkāršo breikbumbu. Pirmā tiek atspēlēta, bet otrajā Stīvensai palīdz ļoti veiksmīgs bumbiņas trāpījums pa tīkla augšmalu, kas ļauj izspēli pabeigt ar precīzu sitienu pa līniju. Atkal līdzsvars.

4:3 BREIKS! Zaudētā serve Sevastovu nav ietekmējusi. Stīvensa zaudē ar 15:30, pie 30:30 trāpa tīklā un nespēj atspēlēt breikbumbu. Anastastija atkal vadībā!

3:3 BREIKS! Šajā un iepriekšējā setā netikusi ne pie vienas breikbumbas, Stīvensa beidzot ir pamodusies un ar ļoti labu spēli pie tīkla tiek pat pie trīskāršās breikbumbas. Pirmo Sevastova atspēlē ar teicamu sitienu pa līniju, taču nākamajā izspēlē labā pozīcijā nepārceļ bumbiņu pāri tīklam un geimu zaudē. Rezultāts kļuvis vienāds, un jācer, ka šis geims neiezīmēs lūzumu cīņā.

3:2 Sevastova atspēlējas no 0:30 un, ilgā izspēlē pacietīgi un tālu atsitot bumbiņas, sagaida kļūdu un breikbumbu. Anastasija izspēlē pie otrās serves gan sit autā un breikbumbu neizmanto.

3:1 Pēc 40:0 iegūšanas, tik droši geims gan neturpinās, taču Stīvensa augstu bumbu pie tīkla triec autā un neizmanto iespēju panākt 30:40.

2:1 BREIKS! Sevastova tiek pie divkāršās breikbumbas un izmanto otro breikbumbu, garā izspēlē ar lielisku uzbrukuma sitienu trāpot stūrī. Izskatās, ka arī trešajā setā cīņas gaita nav mainījusies - iniciatīva joprojām pārliecinoši Sevastovas rokās.

1:1 Pie 30:15 Sevastova trāpa svarīgu sitienu pie tīkla un panāk izlīdzinājumu.

0:1 Stīvensa ar dubultkļūdu ļauj Sevastovai izvirzīties vadībā ar 30:15, tomēr vairs vaļību neatļaujas un trešo setu iesāk ar uzvarētu geimu.

Otrais sets

6:3 Servējot par uzvaru setā, Sevastova zaudē pirmajā izspēlē, bet tad līdzīgi garā izspēlē sagaida kļūdu, pēc tam nopelna divkāršo setbumbu un pirmo no tām arī izmanto. Šis sets pret pirmo kā diena pret nakti, un otrajā setā Sevastova demonstrēja ļoti stabilu un, kas galvenais, jūtami pārāku sniegumu par pretinieci.

5:3 Pie pretinieces serves Sevastova ir priekšā ar 15:0 un 30:15, tomēr pie breikbumbām un attiecīgi setbumbām tikt neizdodas.

5:2 Divus punktus Sevastova zaudē, bet citādi kontrolē geimu un šajā setā Stīvensai pagaidām nav devusi nevienu breikbumbu.

4:2 Sevastova pie pretinieces serves panāk gan 30:30, gan 40:40. Pēc tam seko teicams saīsinātais sitiens, ko Stīvensa gan atsit atpakaļ laukumā, taču tieši virsū Anastasijai, dodot iespēju tikt pie breikbumbas. Sevastova breikbumbu gan izsēj, pēc tam ilgā izspēlē sagaida kļūdu un tiek pie vēl vienas, taču neizmanto arī to. Stīvensa uzvar ļoti smagā geimā, taču iniciatīva nu jau ilgāku laiku ir Sevastovas rokās.

4:1 Pēc iepriekšējā breika sekoja četri zaudēti geimi pēc kārtas, bet tagad Sevastova saglabā mieru un, lai arī pielaiž pretinieci līdz 40:30 Latvijas tenisistes labā, geimu noslēdz veiksmīgi.

3:1 BREIKS! Sevastova labi sāk ceturto geimu, tiek pie breikbumbas, labi uzņem servi un sagaida Stīvensas sitienu autā. Sevastova otro reizi spēlē nobreiko sāncensi. Kāds būs turpinājums šoreiz?

2:1 Stīvensa atbild ar uzvaru pie savas serves, bet Sevastova trešajā geimā uzvar svarīgā izspēlē pie 30:30 un nosargā savu servi.

1:0 Otro setu Sevastova sāk ar uzvarētu geimu pie savas serves.

Pirmais sets

3:6 Sevastova ar grūtībām pieņem servi, taču Stīvensa jau sagaida pie tīkla un ar pirmo piegājienu pieliek setam punktu.

3:5 Pēc ilga medicīniskā pārtraukuma Sevastova atgriežas laukumā un uzvar līdzīgā geimā.

2:5 Sevastova iegūst divas breikbumbas, taču abas iesit tīklā, un liepājnieces acīs sariešas asaras. Tas varētu liecināt par to, ka viņai tiešām varētu būt kādas veselības problēmas, jo pirms tam kortā tika izsaukta arī ārste, kura nu sniedz Sevastovai palīdzību.

2:4 Stīvensai pieder iniciatīva arī šajā Sevastovas serves geimā, tomēr Latvijas tenisiste spēj atspēlēt breikbumbu un pirmoreiz nosargāt savu servi.

1:4 Sevastova tiek pie otrās breikbumbas, bet Stīvensa agresīvi nospēlē pie tīkla un uzvar arī šajā geimā.

1:3 BREIKS! Stīvensa pie Sevastovas geima sāk ar 30:0 un uz saīsināto sitienu atbild ar vēl labāku saīsināto un panāk dubulto breikbumbu. Tās abas Sevastova atspēlē, taču ar dubultkļūdu dāvina pretiniecei arī trešo breikbumbu, kuru amerikāniete pie tīkla arī pārliecinoši izmanto.

1:2 Pie 0:40 Sevastova atgūst divus punktus, taču geimu zaudē.

1:1 BREIKS! Stīvensa pie Sevastovas serves panāk 15:0, 30:30, bet Sevastova pie 40:30 pieļauj dubultkļūdu, vēlreiz nespēj pielikt setam punktu un beigās neatspēlē pirmo breikbumbu, nenoturot savu servi.

1:0 BREIKS! Sevastova uzvar izlozē un izvēlas spēli sākt ar serves uzņemšanu. Un tas izdodas ļoti veiksmīgi, mājinieci atstājot uz nulles un jau pirmajā geimā nobreikojot sāncensi.

21:45 Abas tenisistes jau ir devušās kortā un sākušas iesildīšanos.

21:27 Artūra Eša jeb centrālā korta pirmajā spēlē spānis Pablo Karrenjo-Busta trīs setos ar 6:4, 6:4 un 6:2 pārspēja argentīnieti Djego Švarcmanu un iekļuva vīru turnīra pusfinālā. Jau pavisam drīz kā nākamais mačs šajā kortā gaidāma cīņa starp Sevastovu un Stīvensu.

Informācija pirms spēles

Sevastovai grūta misija pret lieliskas aizsardzības īpašnieci

Turnīra piektajā mačā Sevastovai būs jātiekas ar šogad Ņujorkā grūtāko sastapto pretinieci. 4. kārtā apspēlētā Marija Šarapova, neskatoties uz milzīgiem panākumiem, par tādu nav uzskatāma, jo pret viņu Sevastovai ir vieglāk spēlēt, nekā tas būs pret Stīvensu – šodienas mačs būs pavisam citādāks, salīdzinot ar svētdien redzēto.

Anastasijai pirms divām dienām bija iespēja uzvarēt, spēlējot savu mīļāko tenisu, kas ir pārsvarā aizsardzības spēle, gūstot lielu labumu no agresīvas un nepacietīgas pretinieces kļūdām, jeb uzvarēt ar sāncenses palīdzību. Lai uzvarētu vareno Šarapovu, Sevastovai nekas dižs nebija jādara. Pietika ar gudru tenisu.

Mačā pret Stīvensu tik lielas palīdzības nebūs, kas Sevastovai automātiski nozīmē milzīgas problēmas. Slouna ir ļoti atlētiska spēlētāja ar lielisku aizsardzību, spējot izvilkt daudz sarežģītu bumbiņu un pretoties arī ļoti jaudīgi sitošām sportistēm. Stīvensa var labi un spēcīgi spēlēt arī uzbrukumā, taču vairumā maču izvēlas darboties no aizsardzības.

Ko tas nozīmē Sevastovai? Spēles ziņā sliktāko iespējamo pretinieces variantu. Stīvensu būtībā var likt vienā maisā ar Simonu Halepu un Karolīnu Vozņacki – tenisistēm, kurām pašreiz ir četru uzvaru sērija pret Sevastovu. Sevastovai ir vieglāk spēlēt tad, kad var tikt cauri ar bumbiņas atsišanu bez lieliem saasinājumiem (kā pret Šarapovu) un gaidīt, kad pretiniece pati sevi uzvarēs. Pašai spēlēšana kā pirmajam numuram, turklāt pret labu aizsardzību un neizšķērdīgu sāncensi Sevastovai nav patīkama un neizdodas diez ko labi.

Kad pret labu aizsardzību spēlējošu tenisisti nepieciešams spēcīgs uzbrukums, tad Sevastovai sākas problēmas. Tās vēl lielākas kļūst brīžos, kad pretī ir tenisistes, kuras nebliež pie pirmās iespējas un ar kļūdām daudz nepalīdz. Lai uzvarētu tādas spēlētājas, Sevastovai nepieciešams iet ārā no komforta zonas. Viņa var nospēlēt arī ļoti agresīvi, taču nav pieradusi to darīt. Kad pretī trāpās no aizsardzības spēlējošas pretinieces, Sevastovai rodas panika, agresīvi sākot spēlēt pa līnijām (un tādā veidā daudz netrāpot laukumā), jo sišana korta vidū vai iekšpusē līnijām neļauj uzvarēt daudz izspēlēs. Stīvensas līmeņa sāncenses tādos gadījumos tiek klāt bumbiņām (arī "dropšotiem") un var atbildēt ar precīzu sitienu.

Stīvensai fantastiska atgriešanās

Stīvensa uzvarējusi četros WTA vienspēļu turnīros, trīs titulus iegūstot uz "hard" seguma (Vašingtona 2015, Oklenda 2016 un Akapulko 2016) un vienu uz māla (Čārlstona 2016). Viņa finālos var lepoties ar perfektu 4-0 bilanci, trīs titulus izcīnot "International" līmenī un vienu "Premier" kategorijā. Visos finālos uzvarētas laba līmeņa tenisistes – Anastasija Pavļučenkova, Jūlija Gērgesa, Dominika Cibulkova un Jeļena Vesņina.

Slounai Ņujorkā ir trešais "Grand Slam" ceturtdaļfināls. Stīvensa pirmos divus spēlēja 2013. gadā, kad Melburnā ar 3:6, 7:5, 6:4 pieveica Serēnu Viljamsu, kurai tā turnīra laikā bija problēmas gan ar potīti, gan muguru, un Vimbldonā ar 4:6, 5:7 zaudēja Marionai Bartoli. Nākamajā mačā pēc Serēnas uzvarēšanas "Australian Open" pusfinālā zaudēja Viktorijai Azarenkai.

Sevastova otrajā mačā pēc kārtas tiksies ar tenisisti, kura šobrīd atrodas savai meistarībai neatbilstoši zemā pozīcijā rangā. Kamēr Šarapova otrajā simtā vēl atrodas, smagnēji atgriežoties no dopinga diskvalifikācijas, Stīvensai tikai 83. vieta ir, gandrīz gadu nespēlējot pēdas savainojuma dēļ. Stīvensa ir bijusī Top 20 spēlētāja, 2013. gadā sasniedzot 11. vietu.

Stīvensai pagājušā sezona beidzās augusta sākumā pēc starta olimpiādē. Šogad viņai pirmais turnīrs bija tikai jūlija sākumā Vimbldonā. Stīvensa pēc atgriešanās zaudēja pirmajos divos mačos – Vimbldonā Elisonai Riskei un Vašingtonā Halepai. Ilgi esot bez spēļu prakses, zaudējums Riskei bija pašsaprotama lieta. Tas pats attiecas arī uz zaudējumu Halepai jebkādos apstākļos.

Stīvensa jūlija beigās atradās 957. vietā, bet šobrīd jau ir garantējusi vismaz 51. vietu. Iekļūšana "US Open" pusfinālā viņai ļautu atgriezties Top 40. Noslēdzoties "US Open", Stīvensa pusotra mēneša laikā zibenīgi būs rangā atguvusi vairāk nekā 900 pozīcijas, to paveicot tikai trīs turnīru laikā. Kā tas ir bijis iespējams? Stīvensa divos lielajos "Premier 5" turnīros pēc kārtas sasniedza pusfinālu, tā izceļoties Monreālā un Sinsinati, kur viņu soli pirms fināla apturēja attiecīgi Halepa un Vozņacki. Tur nopelnītajiem 700 punktiem pievienoti Ņujorkā dabūtie 430.

Stīvensai pēdējos trīs turnīros ir iespaidīga 12-2 bilance, turklāt tā nav sakrāta mazajos turnīros pret vājām pretiniecēm. Visos 14 mačos viņa "Premier" un "Grand Slam" līmenī sacentusies ar Top 50 spēlētājām. Stīvensa šajā posmā ir guvusi četras Top 20 uzvaras, divreiz pieveicot Petru Kvitovu, bet vienreiz apspēlējot gan Andželiki Kerberi, gan Cibulkovu.

Ceļš uz ceturtdaļfinālu

R.Sevastovas pretinieceRezultātsR.Stīvensas pretinieceRezultāts
1.Karīna Vithefta (#65)7:6 6:11.Roberta Vinči (#47)7:5 6:1
2.Katerina Kozlova (#118)6:4 6:42.Dominika Cibulkova (#10)6:2 5:7 6:3
3.Donna Vekiča (#52)6:2 6:33.Ešlija Bārtija (#43)6:2 6:4
4.Marija Šarapova (#146)5:7 6:4 6:24.Jūlija Gērgesa (#33)6:3 3:6 6:1

Sevastovas un Stīvensas mačs šodien būs otrā cīņa Artūra Eša stadionā, kur dienas programmu plkst. 19:00 sāks Pablo Karenjo Busta un Djēgo Švarcmans. Abu vienspēļu turnīru ceturtdaļfināli tiek izspēlēti divās dienās. Otrdien sacentīsies arī Kvitova un Venusa Viljamsa. Viņām vakara mačs – plkst. 2:00 pēc mūsu laika.

Sevastovas un Stīvensas profilu salīdzinājums

SevastovaKategorijaStīvensa
27Vecums24
1.69 mAugums1.70 m
17.Rangā83.
2Vienspēļu tituli4
20-18Grand Slam bilance45-22
10-4US Open bilance12-5
35-19Sezonas bilance12-4
102-88Karjeras bilance156-106
14-10Sezonas "hard" bilance12-3
53-49Karjeras "hard" bilance101-67
4-6Sezonas taibreiki3-2
24-20Karjeras taibreiki43-19
30-26Karjeras 3-setu mači50-33

Piezīme: iekļauta tikai "Grand Slam" un WTA pamatturnīru, kā arī olimpisko spēļu statistika.

1 2 3 4 5 6 7 8 276 komentāri

  +7 [+] [-]

, 2017-09-05 10:14, pirms gada
Būs grūti. Bet ne neiespējami!!!!! Veiksme lai stāv blakus

  +1 [+] [-]

, 2017-09-05 10:19, pirms gada
Nu, izskatās, ka nebūs viegli, jo apskatnieks labi izanalizējis pretinieces meistarības aspektus...

  +5 [+] [-]

, 2017-09-05 10:22, pirms gada
Jau raksta vidū, Anastasiju noliek kā zaudētāju. Fuj.
Es ticu un zinu, ka viss izdosies! Par uzvaru.

  +3 [+] [-]

, 2017-09-05 10:31, pirms gada
Šis noteikti jāskatās. Lai Nastjai izdodas ieslēgt sevī 'buldogu'- iekosties pretiniecē un nelaist vaļā lai tur vai kas. Par top4!

 +23 [+] [-]

, 2017-09-05 10:37, pirms gada
"Lai uzvarētu vareno Šarapovu, Sevastovai nekas dižs nebija jādara"
Šedevrāli! )))

     [+] [-]

, 2017-09-05 10:39, pirms gada
Jācīnās, jāuzvar!
Bet viegli nebūs! Stīvensa ir kustīga un nav biezēja, kā Šarapova un Ostapenko.
Pusfināls reāls, varbūt pat fināls?
Tagad ir periods, kad sieviešu tenisā nav stabilas līderes, visas spēlē kā pa viļņiem. Pliškovai paveicās, ka tik tālu izlīda. Venusa Viljamsa? Vai viņa fiziski izturēs līdz galam un pretim bļaujošā Kvitova.
Anastasija paveic mazu brīnumu!

 +11 [+] [-]

, 2017-09-05 10:46, pirms gada
tas tenisa eksperts ir nelabojams. nekas dižš nebija jādara, tikai jāgaida uz pretinieces kļūdām. slaisi, apvedošie sitieni, kādus lielāka daļa nemaz nespēj izpildīt, un kas arī izraisīja kļūdas, tas viņam saucas nekas dižs.

  +3 [+] [-]

, 2017-09-05 10:46, pirms gada
neesu tik ilgi sekojis liidz tenisam,bet man ljoti patiikamas emocijas izraisiija, kad mans teevs ar sajuusmu uzteica Sevastovas kronja numuru,saiisinaato sitienu,ko taadu esot tik Hingisa savos labaakajos gados speejusi atkaartot

  +7 [+] [-]

, 2017-09-05 10:49, pirms gada
Autors pārspīlē Stivensas meisterību liekot vinu vienā maisā ar Halepu un Voznacki. Abi vinas pëdējie zaudētie mači ir tieši pret Halepu un Voznacki, pie tam zaudëts abas reizes bez variantiem. Jā, vina it līdzīga stila spēlētāja, bet zemāka līmena, tieši tas pats sakāms par Nastju. Spēlei vajadzētu būt līdzīgai.

  +2 [+] [-]

, 2017-09-05 10:54, pirms gada
Objektīvi jau Stīvensa ir vājāka, bet spēle savās mājāstomēr!
No 8 ceturtdaļfinālā 4 USA.
Izredzes ir pat labas, bet Nastjai jau arī gadās, ka uznāk melnā diena.
Neviena tenisiste šogad neizceļas ar stabilitāti, tāpēc grūti ko prognozēt!

 +16 [+] [-]

, 2017-09-05 11:00, pirms gada
Man nav vārdu... Foooking Bērziņš jau norok Sevastovu mačam vēl nesākoties... Izlasot eksperta Bērziņa rakstu var izdarīt secinājumus, ka uz Slounu var "gruzīt" māju, piedevām vēl uz fantastiski labu koeficientu 1.57 kas pie šāda spēku samēra (Bērziņa skatījumā) ir vienkārši fantastisks!!! Nastja, parūpējies lai Bērziņam vakarā būtu jāraksta, kā Tev atkal paveicās!

  +4 [+] [-]

, 2017-09-05 11:05, pirms gada
Waldini rakstīja: Man nav vārdu... Foooking Bērziņš jau norok Sevastovu mačam vēl nesākoties... Izlasot eksperta Bērziņa rakstu var izdarīt secinājumus, ka uz Slounu var "gruzīt" māju, piedevām vēl uz fantastiski labu koeficientu 1.57 kas pie šāda spēku samēra (Bērziņa skatījumā) ir vienkārši fantastisks!!! Nastja, parūpējies lai Bērziņam vakarā būtu jāraksta, kā Tev atkal paveicās!
dienas jautrākais komentārs un patiess, piedevām

  +5 [+] [-]

, 2017-09-05 11:06, pirms gada
Suveizde ar saviem uzvārdiem, Bērziņš ar apzināto LV sportistu noniecināšanu.. kkadi 'interesanti' cilvēki tajā SC redakcijā novākušies, laikam var teikt, ka savs savu jūt- mazie napaleoniņi ar uzmanības deficīta sindromu

  +2 [+] [-]

, 2017-09-05 11:10, pirms gada
Neesu redzējis šogad Slounu [M kautko izdomās šā vārda sakarā ]. Senāk atpakaļ viņai netrūka arī spēļu kādu mēs redzējām pēdējā Jeļenas Ostapenko izpildījumā, t.i. pašiznīcināšanās.
Ko var teikt par graujošo atgriešanos. 2x uzvarēta fiziski vājā Petra (aut. V.B.), pa reizei, ar citām domām galvā, bet ne tenisu, Angelike un Dominīka. Lai vai kā, meistarības līmenis pretiniecei ir pietiekoši augsts. Attiecīgi, Anastasijai jārada šaubu ēna viņas galvā, liekot rokām izdarīt melno darbu
Cerams, Jūlija arī sniedza Sevai kādu noderīgu padomu. Par 1/2finālu!

  +6 [+] [-]

, 2017-09-05 11:15, pirms gada
Varētu padomāt ka Sevastovai tā aizsardzība ir švakāka man liekas ka tas ir viņas trumpis kāpēc viņa ir tik augstu rangā!

Un tas ka Latvijas tenisisti tiek noniecināti, nu tas atbilst šī raksta autoram, tur jau nav pat jāskatās ka ir raksta autors, tas jau ir redzams izlasot raksta ievadu.

  +2 [+] [-]

, 2017-09-05 11:21, pirms gada
Ceturdaļfināli sievietēm tādi interesanti sanākuši - katrā pārī pa vienai amerikānietei (tātad teorētiski pēc šīs kārtas turnīrs var pārtapt par American Closed), bet pretī divas čehietes un divas Baltijas tensisistes.

  +9 [+] [-]

, 2017-09-05 11:26, pirms gada
Un spēlēšana savās mājās (Ņujorkā jo īpaši) cilvēki Tevi gribot vai negribot, bet dzen uz priekšu un liek spēlēt pavisam savādāk kā Tu to esi darījis līdz šim, it sevišķi šādā turnīra fāzē!

Bērziņš baigi uzsvēra to ka Stīvensai ir nereāla atgriešanās tenisā pēc gada pauzes, vai tad Sevastovai ir savādāki apstākļi? Arī viņa atgriezās pēc vēl daudz ilgākas pauzes un Nastjai neviens WC nedeva lai varētu uzreiz tikt pie lieliem punktiem un strauja reitinga kāpuma!

Autoram ir kkādi nepiepildīti sapņi tenisā, jo savādāk šāda tenisistu noniecināšana nav izskaidrojama!

  +8 [+] [-]

, 2017-09-05 11:26, pirms gada
Redz viss ir diezgan vienkarsi, ja var but diivana eksperts kurs tenisu pats nav spelejis, kurs nevienu interviju netaisa, tad var drukat sadas mulkibas, bet realitate ir tada, ka neviena normala portala sadas mulkibas neviens nelautu ilgstosi publicet. Var jau teikt ko grib, bet tas reali rada nepareizu priekstatu tiem kuri par tenisu maz ko zin. Lielie bliezieni autoram skaitas klase un grausana, bet saisinatie, slaisi un vispar speles ideala lasisana esot tikai vienkarsa bumbinas atsisana.

  +4 [+] [-]

, 2017-09-05 11:41, pirms gada
sandis444444 rakstīja: Un spēlēšana savās mājās (Ņujorkā jo īpaši) cilvēki Tevi gribot vai negribot, bet dzen uz priekšu un liek spēlēt pavisam savādāk kā Tu to esi darījis līdz šim, it sevišķi šādā turnīra fāzē!

Bērziņš baigi uzsvēra to ka Stīvensai ir nereāla atgriešanās tenisā pēc gada pauzes, vai tad Sevastovai ir savādāki apstākļi? Arī viņa atgriezās pēc vēl daudz ilgākas pauzes un Nastjai neviens WC nedeva lai varētu uzreiz tikt pie lieliem punktiem un strauja reitinga kāpuma!


Autoram ir kkādi nepiepildīti sapņi tenisā, jo savādāk šāda tenisistu noniecināšana nav izskaidrojama!
Sevastova ir apgāzusi visus autora izteikumus un prognozes!

  +7 [+] [-]

, 2017-09-05 11:42, pirms gada
Daudzi šeit nesaprot vienu lietu- mums ir GS ceturtdaļfinālā spēlējoša tenisista ar pavisam reālām iespējām uzvarēt un tā nav tā pati, kas šogad jau vienu GS ir paņēmusi. Tas ir kkas apbrīnojams, pirms 10 gadiem neviens ko tādu pat iedomāties nevarēja. Bet komentāros visi runā par Bērziņu vai var būt vēl lielāka narcistiska žurnālista uzvara?
Nelasiet Bērziņa rakstus, nekomemtējiet viņa viedokli, citiem vārdiem sakot- ignorējiet viņu un tas būs pats sāpīgākais, ko jūs varēsiet viņam izdarīt, protams, ja tas ir jūsu mērķis

  +2 [+] [-]

, 2017-09-05 13:22, pirms gada
Vēmiens nāk lasot šī ''experta'' murgus pēc katras mūsu tenisistu uzvaras. Laikam sen nav bietē dabujis!

  +2 [+] [-]

, 2017-09-05 13:37, pirms gada
Eirasport radis???

  +1 [+] [-]

, 2017-09-05 13:55, pirms gada
p**pāmurs rakstīja: Vēmiens nāk lasot šī ''experta'' murgus pēc katras mūsu tenisistu uzvaras. Laikam sen nav bietē dabujis!
piekrītu, ir pretīgi, Valdis Bērziņš ir īpaši apdāvināts un kompleksains tipiņš - gailēns, kas laikam vēl nav atrāvies un sapratis savu vietu.

  +2 [+] [-]

, 2017-09-05 13:59, pirms gada
Spec... rakstīja: Jau raksta vidū, Anastasiju noliek kā zaudētāju. Fuj.
Es ticu un zinu, ka viss izdosies! Par uzvaru.
Gluži manas domas, izlasot rakstu liekas, ka Stīvensa ir rakete nr.1 pasaulē, kā var tādus murgus rakstīt. Pēc raksta var saprast, ka amerikāniete ir supermene, bet Sevastovai nav variantu. Tu ko domā, Bērziņ, ka viņai nav mīnusu un Sevastovai nav plusu???

  -2 [+] [-]

, 2017-09-05 13:59, pirms gada
exsports rakstīja: piekrītu, ir pretīgi, Valdis Bērziņš ir īpaši apdāvināts un kompleksains tipiņš - gailēns, kas laikam vēl nav atrāvies un sapratis savu vietu.
Un ar perversu tenisa izpratni!

     [+] [-]

, 2017-09-05 14:00, pirms gada
Ļoti neprofesionāls raksts, autors ir tālu no tenisa poņas!!!!

  +1 [+] [-]

, 2017-09-05 14:51, pirms gada
aigar21bab rakstīja: Eirasport radis???
Rādīs

  +1 [+] [-]

, 2017-09-05 15:14, pirms gada
labāk skatīsimies šodienas spēli.

  -1 [+] [-]

, 2017-09-05 15:21, pirms gada
ptica rakstīja: labāk skatīsimies šodienas spēli.
pagaidām sūdus taisām..

     [+] [-]

, 2017-09-05 18:31, pirms gada
ptica rakstīja: labāk skatīsimies šodienas spēli.
...un turēsim īkšķus, tas sportistiem palīdz.

     [+] [-]

, 2017-09-05 20:11, pirms gada
Novelu cieto drati amerikanosei!

     [+] [-]

, 2017-09-05 20:29, pirms gada
Naturban rakstīja: "Lai uzvarētu vareno Šarapovu, Sevastovai nekas dižs nebija jādara"
Šedevrāli! )))
Es vispār brīnos, kā var kaut ko tādu uzrakstīt cilvēks, kas nav spēlējis pats tenisu. Viņam izskatās, ka Šarapova pati zaudēja...

     [+] [-]

, 2017-09-05 20:30, pirms gada
sandis444444 rakstīja: Un spēlēšana savās mājās (Ņujorkā jo īpaši) cilvēki Tevi gribot vai negribot, bet dzen uz priekšu un liek spēlēt pavisam savādāk kā Tu to esi darījis līdz šim, it sevišķi šādā turnīra fāzē!

Bērziņš baigi uzsvēra to ka Stīvensai ir nereāla atgriešanās tenisā pēc gada pauzes, vai tad Sevastovai ir savādāki apstākļi? Arī viņa atgriezās pēc vēl daudz ilgākas pauzes un Nastjai neviens WC nedeva lai varētu uzreiz tikt pie lieliem punktiem un strauja reitinga kāpuma!


Autoram ir kkādi nepiepildīti sapņi tenisā, jo savādāk šāda tenisistu noniecināšana nav izskaidrojama!
Es arī brīnos, kā viņu neņem nost no trases

     [+] [-]

, 2017-09-05 21:19, pirms gada
Tapirs rakstīja: Es vispār brīnos, kā var kaut ko tādu uzrakstīt cilvēks, kas nav spēlējis pats tenisu. Viņam izskatās, ka Šarapova pati zaudēja...
Bērziņ, kā tev ar fasādes remontu? Pasūtīji?

     [+] [-]

, 2017-09-05 21:24, pirms gada
Nu ko, džeki beidza. Sāk neliels stresiņš piezagties
1 2 3 4 5 6 7 8 276 komentāri

Tev jābūt autorizētam,