Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:778, Did:0, useCase: 0

Gulbis pirms mača ar Čiliču noskaņots pozitīvi

Rolands Norietis
Rolands Norietis

Gulbis pirms mača ar Čiliču noskaņots pozitīvi
Ernests Gulbis
Foto: Erika Tanaka

Ernests Gulbis sestdien Parīzē aizvadīja kārtējo treniņu pirms "French Open" tenisa turnīra, kurš viņam būs jau vienpadsmitais. Atšķirībā no iepriekšējām dienām, kad tika spēlēts uz punktiem, Gulbis viegli pasita pretī sparinga partnerim un nedaudz paservēja. Kaut gan pēdējā laikā Ernests ar panākumiem laukumā lepoties nevar, viņa nometnē valdīja patīkama gaisotne.

"Pirms Eštorilas turnīra sastiepu kājas muskuli. Tādēļ nācās atteikties no diviem "Challenger" turnīriem Francijā. Biju Latvijā un aptuveni pirms nedēļas atsāku nopietnus treniņus. Svarīgākais, ka ar plaukstu viss kārtībā," īsā sarunā ar portālu Sportacentrs.com pirms treniņa noteica Gulbis. Laukumā viņš gan devās ar apsaitētu kreisās kājas apakšstilbu, bet tas acīmredzot profilakses nolūkos.

Ernestam līdzās bija viņa līgava Tamāra, ilglaicīgais fizioterapeits Mihaels Novotnijs un Latvijas tenisa treneris Pjotrs Ņečajevs, kurš ar Gulbi strādā kopš gada sākuma. Ņečajevs studējis ASV un vēl nesen bija Detroitas universitātes sieviešu komandas treneris. Pagājušogad martā, kad treneris Ginters Bresniks nevarēja būt līdzās Gulbim, Pjotrs atbalstīja mūsu tenisistu Indianvelsas un Maiami turnīros, bet decembrī pēc paša vārdiem saņēmis paaugstinājumu - tika uzaicināts kļūt par pilna laika treneri.

"Sešus mēnešus Ernests vispār nespēlēja tenisu," stāsta Ņečajevs. "Viņam bija labās rokas plaukstas locītavas savainojums. Operāciju viņš negribēja veikt, un bija vajadzīgs laiks, lai trauma sadzītu. Citādi spēlēja ar nesadziedētu savainojumu. Patrenējās pirms turnīra un nospēlēja atkarībā no tā, kā jutās roka. Vēlāk radās problēmas ar plecu, tāpēc faktiski viņam nebija ne serves, ne sitiena no labās puses. Atelpa pavisam noteikti bija nepieciešama. Tenisā ir ierasta prakse, ka spēlētājs pusgadu ietur pauzi. Ar Gulbi sāku strādāt janvārī; pirms tam viņš jau bija ieguvis zināmu fizisko formu. Bija nepieciešami mēneši trīs, lai sakārtotu tehnisko izpildījumu un nostiprinātu muskuļus. Droši vien nevajadzēja tik ātri atsākt spēlēt turnīros, taču spiedienu radīja tas, ka bija jāaizstāv punkti. Tagad Ernesta spēli esam sakārtojuši. Dienu no dienas kļūst labāk un ir vajadzīgas tikai uzvaras!"

"Roland Garros" turnīra pirmajā kārtā Gulbim pretī stāsies pasaules ranga astotais numurs horvāts Marins Čiličs, kurš atzīstami spēlē arī pēdējā laikā. Ņečajevs uzskata, ka šī nav sliktākā izloze: "Ne reizi vien pierādījies: jo grūtāks pretinieks, jo labāk Ernests spēlē. Vai viņš būs gatavs spēlēt piecus setus? Psiholoģiski būs gatavs, bet par fizisko pusi mēs nezinām. Jārēķinās, ka tikai pirms nedēļas viņš atsāka kārtīgi trenēties."

Gulbja mačs ar Čiliču gaidāms pirmdien pievakarē.

  +1 [+] [-]

, 2017-05-28 07:57, pirms 2 gadiem
Pozitīvs viņš ir vienmēr!!!

  +4 [+] [-]

, 2017-05-28 08:17, pirms 2 gadiem
Pozitīvs kā vasermans...bet spēle ar top 8 varētu notikt centrālajos kortos, kas Ernestam kā aktieru dinastijas pēctecim ir svarīgi...ja Romeo mirst, tad to redzēs visa pasaule!

  +1 [+] [-]

, 2017-05-28 09:11, pirms 2 gadiem
ielozējums ne tas labākais. tikpat labi varēja tikt pretī Marejs, kas noteikti ir uzvaramāks, jo iztiek no pretinieku kļūdām

  +3 [+] [-]

, 2017-05-28 10:30, pirms 2 gadiem
Vismaz kāda ziņa no pirmavotiem, paldies.

  +4 [+] [-]

, 2017-05-28 10:40, pirms 2 gadiem
Lai veicas Ernijam, ticu ka var atgriezties augšā

  -2 [+] [-]

, 2017-05-28 11:21, pirms 2 gadiem
under 12.5 Gulbim

  +2 [+] [-]

, 2017-05-28 15:08, pirms 2 gadiem
Prasītos kādu plašāku un atklātāku interviju ar Ērniju.

     [+] [-]

, 2017-05-28 20:32, pirms 2 gadiem
Gudrs es neesmu, bet Pokuj, vienmēr par Gulbi, pat zinot, ka diez vai kas sanāks