Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1392, Did:0, useCase: 0

"Australian Open" sāksies 8. februārī, kvalifikācija notiks Dohā un Dubaijā

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Kļuvis zināms ATP tūres nākamās sezonas pirmo septiņu nedēļu kalendārs, kura publicēšanas laikā apstiprināts iepriekš neoficiāli zināmais – "Australian Open" notiks no 8. līdz 21. februārim jeb trīs nedēļas vēlāk nekā ierastajā laikā.

Jaunā sezonā sāksies 4. janvāra nedēļā ar diviem ATP 250 sērijas turnīriem Delrejbīčā (Florida) un Antaljā. No 10. līdz 13. janvārim Dohā plānota vīriešu turnīra kvalifikācija, kur vajadzētu piedalīties arī Ernestam Gulbim. Lai arī oficiāli vēl nav apstiprināts, paredzams, ka dāmu priekšsacīkstes notiks Dubaijā.

Kvalifikācijas mači Melburnā nenotiks striktu COVID-19 ierobežojumu dēļ. Pamatturnīra dalībniekiem Melburnā būs nepieciešama 14 dienu garantija. Tiesa, spēlētāji šajā laikā drīkstēs trenēties.

Melburnas "burbulī" pirms "Grand Slam" notiks arī daži Austrālijā tradicionāli janvārī organizēti turnīri, kas pārcelti no citām pilsētām – "ATP Cup" 12 komandu sastāvā (24 komandu vietā), kā arī divi mazie ATP 250 līmeņa turnīri.

WTA sezonas pirmo nedēļu kalendārs vēl nav publicēts. Pirms "Australian Open" tiekot plānots WTA 500 turnīrs Abū Dabī (5. janvārī), kā arī divi turnīri Melburnā.

ATP "Challenger" tūres jaunā sezona sāksies 18. janvārī jeb neilgi pēc "Australian Open" kvalifikācijas izspēlēšanas. Pirmajā nedēļā būs viens turnīrs – Stambulā.

Izmantotie resursi:
https://www.atptour.com/en/news/atp...