Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:346, Did:0, useCase: 0

Pirms pirmā WTA turnīra visi vīrusa testi negatīvi

Ints Megnis
Ints Megnis

Pirms pirmā WTA turnīra visi vīrusa testi negatīvi
Petra Martiča. Foto: imago images/Hasenkopf/Scanpix

Šajā nedēļas nogalē Palermo atsākoties tenisa sezonai pēc gandrīz piecu mēnešu pauzes, visi vairāk nekā 400 veiktie "Covid-19" testi bijuši negatīvi.

Nākamnedēļ notiks Palermo WTA turnīrs, bet jau sestdien tajā tiks sākta kvalifikācija. Šis ir pirmais oficiālais augstākā līmeņa turnīrs kopš marta sākuma.

"Veicām 190 testus no deguna dobuma un visi bija negatīvi. Testēšana turpināsies," izteicies turnīram piesaistītais infekcijas slimību speciālists Antonio Kašio. Tāpat veikti 220 antivielu (seroloģiskie) testi, bet arī tie visi bijuši negatīvi.

Palermo turnīrā bija plānojusi piedalīties arī Aļona Ostapenko, tomēr pirms dažām dienām viņa dalību atsauca. Paredzams ka turnīra pirmā rakete būs horvātiete Petra Martiča, bet ar otro numuru tiks izlikta pagājušā gada French Open fināliste Markēta Vondroušova.

Anastasija Sevastova sezonu plānojusi atsākt pēc nedēļas ar turnīru Prāgā.

Izmantotie resursi:
https://apnews.com/4d5d3c6312ec695e...