Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:346, Did:0, useCase: 0

Palermo WTA turnīrs sācies, neskatoties uz pozitīvu koronavīrusa testu

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Palermo WTA turnīrs sācies, neskatoties uz pozitīvu koronavīrusa testu
Pagājušajā gadā Palermo uzvarēja Šveices spēlētāja Džila Taihmane. Foto: AFP/Scanpix

Palermo notiekošais WTA turnīrs, kas ir pirmais profesionālais turnīrs kopš marta, notiek pēc vienas spēlētājas izstāšanās pozitīva COVID-19 testa dēļ.

Šodien ar kvalifikācijas mačiem sākās "Palermo Ladies Open", kas ir "International" kategorijas turnīrs uz māla seguma. Pamatsacensību izspēle plānota no pirmdienas, turklāt notiks, neskatoties uz vienu koronavīrusa gadījumu.

Pozitīvais tests ir kādai vārdā nenosauktai spēlētājai, kura jau izstājusies no turnīra. "Visiem, kas bijuši tuvā kontaktā ar spēlētāju, arī tiek veikti testi," sacīts WTA paziņojumā.

No Palermo turnīra sākotnējā sastāva dalību atsauca deviņas tenisistes, ieskaitot pasaules otro raketi Simonu Halepu un abas Latvijas spēlētājas – Aļonu Ostapenko un Anastasiju Sevastovu, kurām reitingā attiecīgi 41. un 43. vieta. Visas trīs pēc nedēļas plānojušas spēlēt Prāgā.

Šodien arī kļuva zināms, ka apdraudēta nozīmīgā jauktā Madrides turnīra norise, jo Spānijā pasliktinājusies COVID-19 situācija. Septembra vidū plānotais turnīrs ir tikai viens no sešiem pagaidām zināmajiem ATP turnīriem sezonas turpinājumā. Kā ierasts, Madridē spēlē arī sievietes, kurām ir "Premier Mandatory" turnīrs, bet kungiem "Masters 1000".

Jau tika atcelts 14. augustā plānotais ATP 500 līmeņa turnīrs Vašingtonā, tādējādi pirmais turnīrs pēc lielās pauzes būs Ņujorkā, kur pirms "US Open" plānota Sinsinati "Masters 1000" norise – no Ohaio pārceltais turnīrs sāksies 22. augustā, bet "Grand Slam" turnīrs mēneša pēdējā dienā.

Izmantotie resursi:
https://www.wtatennis.com/news/1746...
https://www.madrid-open.com/en/mutu...