Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:6, Did:0, useCase: 0

Ostapenko ar Dabrovski atjauno Dohā triumfējušo dubultspēļu pāri

Kārlis Justovičs
Kārlis Justovičs

Ostapenko ar Dabrovski atjauno Dohā triumfējušo dubultspēļu pāri
Aļona Ostapenko un Gabriela Dabrovski. Foto: EPA/Scanpix

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko, kas WTA ranga dubultspēļu ieskaitē ieņem 22. vietu, atjaunojusi sadarbību ar kanādiešu dubultspēļu speciālisti Gabrielu Dabrovski, ar kuru kopā 2018. gadā tika izcīnīts Dohas turnīra tituls, ziņo portāls "Tennis.life".

Dabrovski, kura WTA dubultspēļu rangā ieņem augsto astoto pozīciju, savas karjeras laikā spējusi izcīnīt kopumā deviņus dubultspēļu turnīru titulus. Kanādiete ar savu iepriekšējo komandas biedreni ķīnieti Jifanu Ču 2019. gada sezonā spēja kvalificēties sezonas noslēguma finālturnīram, kurā abas izcīnīja vienu uzvaru divās spēlēs, paliekot pēdējā vietā Violetajā apakšgrupā.

Dabrovski kopā ar Ču spēja izcīnīt piecus dubultspēļu titulus. Savukārt 22 gadus vecā Ostapenko aizvadītajā sezonā dubultspēļu titulus izcīnīt nespēja, 2019. gada otrajā pusē uzlabojot sniegumu vienspēlēs, kur no 83. vietas jūlijā spēja pakāpties uz 45. vietu, ko Aļona ieņem tagad. Ostapenko uzvarēja Luksemburgas turnīrā, kā arī zaudēja Lincas turn'\ira finālā. 2019. gadā WTA un Federācijas kausa kopskaitē Latvijas tenisiste aizvadīja 22 mačus.

Paredzams, ka Ostapenko un Dabrovski sadarbību sāks jau no sezonas sākuma, spēlējot kopā arī 2020. gada pirmajā "Grand Slam" turnīrā "Australian Open", kas tradicionāli notiek Melburnā.

Ostapenko savas karjeras laikā dubultspēlēs visbiežāk cīnījusies plecu pie pleca ar ukrainieti Ļudmilu Kičenoku, spēlējot kopā arī ar tādām tenisistēm kā Soranu Kirsteju, Slounu Stīvensu, Renatu Vorācovu, Veroniku Kudermetovu, Dariju Jurāku, Veru Zvonarevu, Kirstenu Flipkensu un Dajanu Jastremsku.

Izmantotie avoti:
https://tennis.life/2019/12/17/new-...

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja