Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Saeima atzīst, ka hokeja mačā uzvaru dāvāja Valsts policijai

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Saeima atzīst, ka hokeja mačā uzvaru dāvāja Valsts policijai
Foto: Ieva Ābele, saeima.lv

Aizvadītajā nedēļas nogalē par godu Valsts policijas 101. dzimšanas dienai risinājās draudzības spēle hokejā, kur Saeimas komanda piekāpās policistu vienībai - 8:9. Saeima.lv veidotā kopsavilkuma virsrakstā norādīts, ka uzvara tika dāvāta.

Draudzības spēli atklāja Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas deputāts Uldis Budriķis un iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens, kā arī Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Saeimas komandas rindās laukumā devās deputāti Aivars Geidāns, Rihards Kozlovskis, Romāns Naudiņš, Artūrs Toms Plešs, Ēriks Pucens, Jānis Vitenbergs, kā arī bijušie Saeimas deputāti Gaidis Bērziņš, Andris Morozovs un Imants Parādnieks. Spēlētāju rindas stiprināja arī parlamenta darbinieki un deputātu ģimenes locekļi.

Savukārt Valsts policijas komandu pārstāvēja Rīgas reģiona pārvaldes vadošais personāls, inspektori un Valsts policijas koledžas kadeti, kā arī viņu ģimenes locekļi.

Spēles labākais uzbrucējs – Armands Bergmanis (Saeima), labākais aizsargs – Jānis Parādnieks (Valsts policija), vērtīgākais spēlētājs – Roberts Naudiņš (Saeima), labākais vārtsargs – Maksims Furs (Valsts policija), rezultatīvākais spēlētājs – Reinis Ikaunieks (Valsts policija), kā arī atraktīvākais spēlētājs – Hārdijs Parādnieks (Saeima).

Šī bija piektā reize, kad likumdevēji krustoja nūjas ar likumsargiem.

.

Izmantotie resursi:
saeima.lv

  +5 [+] [-]

, 2019-12-09 13:37, pirms mēneša
Par sarunātām spēlēm draud kriminālatbildība! Saeimas komandu aiz restēm!

     [+] [-]

, 2019-12-09 18:27, pirms mēneša
Atdevās ka padauzas...ne jau pirmo un pēdējo reizi.