Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:105, Did:0, useCase: 0

Skvoša turnīrs "Leone Open" pulcēs profesionāļus un amatierus

Šajā sestdienā, 29.oktobrī, Baltic Squash Institute kortos startēs ikgadējais starptautiskais turnīrs "4. Leone Open 2011". Spēlētāji par uzvaru cīnīsies Open (profesionāļu) un B (amatieru) klasēs. Turnīra rezultāti tiks ieskaitīti nacionālajā reitingā.

Šajā sestdienā, 29.oktobrī, plkst. 9 no rīta startēs ikgadējais starptautiskais turnīrs "4. Leone Open 2011". Jau ceturto reizi reklāmas aģentūra "Leone" aicina skvoša profesionāļus un amatierus cīnīties par uzvaru turnīrā. Šogad sacensības tiks aizvadītas Rīgā, Baltic Squash Institute kortos, kuri atrodas fitnesa kluba "Sportima" 3.stāvā.

Šogad pēc dalībnieku lūguma tika izmainīts turnīra formāts. Ja pagājušajā gadā spēlētāji tika iedalīti pēc principa "meitenes pa labi, zēni pa kreisi", attiecīgi veidojot vīriešu un sieviešu klases, tad šogad dalībnieki spēlēs Open un B klasēs, vadoties pēc spēļu prasmes līmeņa.

Pēc turnīra reglamenta, B klasē piedalīsies amatieri, bet Open klasē – spēlētāji, kuri ieņem līderpozīcijas nacionālajā reitingā. Turklāt spēlētāji, kuri ieņem augstākās pozīcijas reitingā, B klasē piedalīties nedrīkst. Savukārt Open klasē var piedalīties visi, kas to vēlas – pat, ja spēlētājs neieņem augstu vietu reitingā, taču ir ambīciju pilns mēroties spēkiem ar profesionāļiem. Jo, kā ir zināms, lai noslīpētu savu meistarību, ir jāspēlē nevis ar vājiem, bet gan ar stipriem pretiniekiem.

Turnīra "Leone Open" spēļu rezultāti tiek ieskaitīti, sastādot katra spēlētāja individuālo reitingu. Uzvarētājiem tiks pasniegti kausi, diplomi un balvas, bet pilnīgi visiem turnīra spēlētājiem organizatori ar turnīra atbalstītāju palīdzību ir sagatavojuši sporta T-kreklus ar turnīra logo.

Papildus ģenerālsponsoram un turnīra vārda autoram, pasākumu atbalsta: finansu kompānija AvotsNauda.lv, Veselības Pasaule, Tropicana, šampanietis Törley, Celtniecības Plēvju Centrs, interneta veikals squashop.lv un poligrāfijas grupa "Mūkusala".