Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:105, Did:0, useCase: 0

Latvijas čempionātu uzsāks juniori un veterāni

Sestdien "Zelta Boulinga" centrā Rīgā sāksies Latvijas čempionāts skvošā. Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi un lielo spēlētāju interesi, Latvijas Skvoša federācija nolēmusi čempionātu organizēt divās daļās. Šodien savās grupās sacenšas juniori un veterāni, bet pēc nedēļas spēlētāji cīnīsies sieviešu un vīriešu konkurencē.

Šogad pirmo reizi Latvijas skvoša vēsturē tiks noskaidroti spēcīgākie spēlētāji senioru klasē 35+ (vīrieši, kas vecāki par 35 gadiem). Bet starp junioriem, līdzīgi kā iepriekšējā gadā, kortos sacentīsies jaunieši vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kā arī meitenes, kas jaunākas par 19 gadiem.

Čempionāta rezultāti tiks ieskaitīti valsts mēroga spēlētāju reitingā. Čempionāta uzvarētāji saņems kausus un medaļas, bet visiem dalībniekiem Latvijas Skvoša federācija ar sponsoru atbalstu ir sagatavojusi T-kreklus ar čempionāta logo.

Čempionāta rezultāti un fotogrāfijas būs atrodamas Latvijas Skvoša federācijas oficiālajā mājas lapā squash.lv

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Skvoša federācija

  -4 [+] [-]

, 2008-10-25 12:33, pirms 12 gadiem
Uzrakstiet vēl,kad sākās Latvijas čempis "Akmens,šķēres,papīrīts" turnīrā

  +1 [+] [-]

, 2008-10-25 12:40, pirms 12 gadiem
FK22 rakstīja: Uzrakstiet vēl,kad sākās Latvijas čempis "Akmens,šķēres,papīrīts" turnīrā
Čali ja tu nezini šādu sporta veidu tad nav ko muti dzesēt, bet labāk ņem un aizej paskatīties.

     [+] [-]

, 2008-10-25 16:28, pirms 12 gadiem
Šogad uzskrēju fizuhu 2 maratoni 4 pusmatratoni, lai varētu normāli atsākt skvošot