Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:105, Did:0, useCase: 0

Latvijas skvošistes Rīgā pārliecinoši sāk Eiropas komandu čempionātu

Ints Megnis
Ints Megnis

Latvijas skvošistes Rīgā pārliecinoši sāk Eiropas komandu čempionātu
Latvijas sieviešu skvoša izlase

Latvijas sieviešu skvoša izlase trešdien "Pepsi" centrā Rīgā ļoti pārliecinoši iesāka Eiropas komandu čempionāta trešās divīzijas turnīru, ar rezultātu 3-0 apspēlējot Monako, tomēr otrajā spēlē tika zaudēts, kamēr Latvijas vīri sacensības iesāka ar divām neveiksmēm.

Dāmu sacensībās savās pirmajās cīņās uzvaras ar rezultātu 3-0 guva gan Dace Vīgante, gan Latvijas izlases līdere Ineta Mackeviča, gan arī Liene Rieba, neļaujot pretiniecēm uzvarēt kaut vienā geimā.

Tikmēr otrajā duelī Latvija ar 1-2 piekāpās Ukraina. Drošu uzvaru guva vienīgi Latvijas izlases līdere Mackeviča, kamēr Rieba un jaunā Elīza Dombrovska piedzīvoja neveiksmes.

Latvijas sieviešu izlase nokomplektēta no iespējami spēcīgākajām spēlētājām. Komandas līdere ir vienīgā Latvijas profesionālā skvoša spēlētāja Mackeviča, kura Eiropas komandu čempionāta ietvaros nav zaudējusi nevienu spēli.

Savukārt Latvijas vīriešu izlase vispirms ar 0-4 piekāpjās Norvēģijas skvošistiem, kas pērn spēlēja divīziju augstāk. Zaudējumus trijos geimos piedzīvoja Kārlis Pekstiņš, Kaspars Purgailis, Artūrs Zaicevs un Jānis Plūme.

Otrajā cīņā Latvijas vīri ar 1-3 atzina Gibraltāra pārākumu, uzvaru svinot Purgailim, kamēr neveiksmes piedzīvoja Arturs Peredistijs, Pekstiņš un Plūme.

Vīriešu izlasei šoreiz nevar palīdzēt trīspadsmitkārtējais Latvijas čempions skvošā Aleksandrs Pāvulāns, kurš turnīrā pilda galvenā tiesneša pienākumus. Komandas līderi ir spēlētāji ar pāris Eiropas komandu čempionātu pieredzi Arturs Peredistijs, Kārlis Pekstiņš, Kaspars Purgailis. Pirmo reizi šāda līmeņa turnīrā startē Artūrs Zaicevs un Latvijas junioru čempions Jānis Plūme.

Turpinājumā ceturtdien jau plkst. 9:00 no rīta Latvijas dāmas izšķirošajā cīņā par vietu pusfinālā tiksies ar Norvēģiju, kas arī pirmajā dienā uzvarēja Monako, bet zaudēja Ukrainai. Savukārt vīriem gaidāmi dueļi ar Grieķiju un Baltkrieviju.

Eiropas komandu čempionāts turpināsies līdz 28. aprīlim. Čempionātā piedalās rekordliels dalībnieku skaits - deviņas sieviešu un 18 vīriešu izlases no 20 valstīm. Turnīrā sievietes sadalītas divās apakšgrupās, bet vīrieši - četrās. Cīnīties par medaļām varēs katras grupas divas labākās komandas.

ETC katrā komandu mačā sacenšas 3 dāmas un 4 kungi. Katras komandas spēcīgākais spēlētājs sacenšas ar pretinieku komandas spēcīgāko spēlētāju, 2. numurs ar 2. utt. Uzvarētājkomanda tiek noteikta, summējot visu dalībnieku spēļu rezultātus. Turnīra pirmo divu vietu ieguvējas iegūs tiesības spēlēt otrajā divīzijā.

     [+] [-]

, 2018-04-25 14:18, pirms 2 gadiem
Ar divām no viņām labprāt pārgulētu, par pārējām trim tomēr padomātu
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-04-25 21:06, pirms 2 gadiem
Zinu, kur ir Pepsi centrs Denverā. Kur ir Rīgā??
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja