Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:105, Did:0, useCase: 0

Skvošiste Mackeviča Eiropas junioru reitinga tabulā pakāpusies uz 15. vietu

Jānis Celmiņš

Skvošiste Mackeviča Eiropas junioru reitinga tabulā pakāpusies uz 15. vietu
Ineta Mackeviča (priekšā)

Latvijas labākā skvošiste Ineta Mackeviča Eiropas junioru reitinga tabulā (GU19) pakāpusies uz 15. vietu. Tas ir augsts sasniegums, jo šīs sezonas sākumā viņa ieņēma 33. vietu.

Diemžēl vienlaikus ar šo priecīgo ziņu jāpavēsta, ka kājas traumas dēļ sportiste divus mēnešus nevarēs piedalīties starptautiskajās sacensībās. Mackeviča nestartēja British Junior Open, kas norisinājās janvāra sākumā. Tāpat, visticamāk, viņa nepiedalīsies arī French Junior Open, kas norisināsies 17.-20. februārim. Daudz cerīgāk izskatās German Junior Open, kas norisināsies marta beigās. „ Būs jāpakonsultējas ar ārstiem un treneri, cik ātri pēc traumas varu skriet un cik lielu slodzi spēšu izturēt. Ja visi teiks, ka varu, es ar jaunu sparu esmu gatava atsākt dalību starptautiskajos mačos,” tā stāsta I.Mackeviča.

Liepājniece I.Mackeviča šosezon uzsāka aktīvus startus dažādos Eiropas junioru skvoša turnīros. Līdz šim viņas augstākais sasniegums ir izcīnītā 1. vieta „HEAD Danish junior open”, kas 2010. gada oktobrī norisinājās Dānijas galvaspilsētā, Kopenhāgenā.
Par spīti traumai, vēl aizvien sportistes šīs sezonas uzdevums ir sakrāt pēc iespējas vairāk reitinga punktus, lai Eiropas čempionātā, kas norisināsies 2011. gada aprīlī un kurā visticamāk, ka Ineta startēs, viņa tiktu pēc iespējas augstāk izsēto spēlētāju vidū.

Inetas atbalstītāji ir Latvijas skvoša federācija, Liepājas skvoša klubs, SIA „Amerikas Baltijas Tehnoloģiju korporācija”, Liepājas Olimpiskais centrs un „Tiki Treiler Latvija”.

Informāciju sagatavoja:
Vilnis Vitkovskis