Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:105, Did:0, useCase: 0

Skvošistei Mackevičai 5. vieta turnīrā Malmē

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Skvošistei Mackevičai 5. vieta turnīrā Malmē
Ineta Mackeviča (priekšā)

Latvijas labākā skvošiste Ineta Mackeviča izcīnīja 5. vietu prestižajā ”Nordic Junior Open” turnīrā junioriem, kas nedēļas nogalē norisinājās Zviedrijas pilsētā Malmē.

Turnīru liepājniece sāka ar uzvaru, bet ceturtdaļfinālā viņai nācās tikties ar Eiropas pirmo raketi Emīliju Vitloku (Anglija), kurai tika zaudēts. Cīņās par 5.-9. vietu (visās spēlēs Lielbritānijas pretinieces) tika izdarīts maksimāli iespējamais, un Ineta izcīnīja 5. vietu.

„Lielbritānija ir skvoša dzimtene, Tas nozīmē, ka šis rakešu sporta veids ir ļoti lielā cieņā un tas tiek spēlēts krietni augstākā līmenī nekā Latvijā. Man bija ļoti svarīgi uzvarēt trīs britu zemes pārstāves. Šīs sacensības bija milzīga pieredze un vērtīgo reitinga punktu krāšana,” stāsta Ineta.

Nākamais turnīrs, kurā Mackeviča piedalīsies, būs „Danish Junior Open”, kas norisināsies šīs nedēļas nogalē Kopenhāgenā.

Ar sacensībām Zviedrijā Ineta uzsāka 2010./11. gada skvoša sezona, kuras laikā viņas uzdevums ir sakrāt pēc iespējas vairāk reitinga punktus, lai Eiropas čempionātā, kas norisināsies 2011. gada aprīlī, tiktu pēc iespējas augstāk izsēto spēlētāju vidū.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Bērziņa