Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:365, Did:0, useCase: 0

Latvijas BMX izlasi Olimpiskajā gadā turpinās atbalstīt "MONUM"

Toms Markss
Toms Markss

Latvijas BMX izlasi Olimpiskajā gadā turpinās atbalstīt "MONUM"
Edžus Treimanis
Foto: Kersten Van Kerckhoven

Otro gadu pēc kārtas Latvijas BMX pieaugušo un jaunatnes izlašu galvenais atbalstītājs būs būvniecības uzņēmums "MONUM". Jau šīs nedēļas nogalē Argentīnā, Santiago del Estero, "MONUM" atbalstītās Latvijas BMX izlases elites sportisti startēs Pasaules kausa izcīņas pirmajā posmā BMX superkrosā.

2015. gadā, pateicoties būvniecības uzņēmuma "MONUM" sniegtajam atbalstam, pirmo reizi vēsturē Latvijas BMX izlase tika pie sava galvenā atbalstītāja. Sadarbības ietvaros sekmīgi tika nodrošināta Latvijas pieaugušo un jaunatnes izlašu dalība pasaules un Eiropas čempionātā, kā arī Pasaules kausa izcīņas posmos.

Aizvadītajā gadā divkārtējais Olimpiskais čempions Māris Štrombergs izcīnīja uzvaru Rock Hill, ASV, notiekošajā noslēdzošajā Pasaules kausa izcīņas posma pamatsacensībās, Edžus Treimanis izcīnīja sesto vietu pasaules čempionāta braucienā uz laiku, Vineta Pētersone kļuva par Eiropas čempioni G16 meiteņu grupā, bet Mikus Strazdiņš šajās sacensībās izcīnīja bronzas godalgu B16 jauniešu grupā.

Veiksmīgā Latvijas Riteņbraukšanas federācijas un būvniecības uzņēmuma "MONUM" sadarbībā turpināsies arī 2016. gada sezonā.

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas viceprezidents Edgars Dupats: "Mēs esam gandarīti, ka būvniecības uzņēmums "MONUM" turpinās atbalstīt Latvijas BMX pieaugušo un jaunatnes izlases Riodežaneiro Olimpiādes spēļu gadā. "MONUM" sniegtais atbalsts ir nenovērtējams mūsu labākajiem elites sportistiem šajā nozīmīgajā sezonā, kā arī dos iespēju sevi apliecināt mūsu jaunajiem braucējiem starptautiskajā arēnā, kuri mērķtiecīgi gatavojas, lai cīnītos par medaļām Tokijas Olimpiādes spēlēs 2020. gadā. Ar neatlaidīgu darbu un sportiskajiem panākumiem Latvijas BMX ir pierādījis savu gribēšanu un varēšanu, un mēs ceram, ka veiksmīgā sadarbība turpināsies arī pēc šīs Olimpiādes cikla beigām!"

Jau šīs nedēļas nogalē Argentīnā "MONUM" atbalstītās Latvijas BMX izlases sportisti galvenā trenera Ivo Lakuča vadībā startēs pirmajā Pasaules kausa izcīņas posmā BMX superkrosā.

Izmantotie resursi:
lrf.lv