Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Latvijas U23 čempions Kaņepējs pievienojas Lielbritānijas vienībai "Vitus Pro Cycling"

Latvijas U23 čempions Kaņepējs pievienojas  Lielbritānijas vienībai "Vitus Pro Cycling"
Deins Kaņepējs
Foto: Jānis Lārmanis

Latvijas U23 čempions šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā Deins Kaņepējs karjeru turpinās Lielbritānijas kontinentālajā komandā "Vitus Pro Cycling". No Pļaviņu novada nākušais sportists kļuvis jau par 11 Latvijas riteņbraucēju, kurš šajā gadā pārstāvēs kādu no citu valstu UCI komandām.

2018. gada šosejas riteņbraukšanas sacensību sezona sākusies ar sacensībām Austrālijā, Argentīnā, Jaunzēlandē un Gabonā. Šajā nedēļā pirmie UCI velobraucieni gaidāmi arī Eiropas valstīs – Spānijā un Francijā. Līdz šim bija zināms, ka kopumā desmit Latvijas šosejas riteņbraucēji pārstāvēs dažāda mēroga UCI komandas, sākot no pasaules tūres, līdz kontinentālajām vienībām.

Kļuvis zināms, ka mūsu leģionāru skaitam ārzemju komandās pievienojies arī pērnā gada Latvijas U23 čempions grupas braucienā Deins Kaņepējs. No Pļaviņu novada nākušais sportists noslēdzis līgumu uz vienu sezonu ar Lielbritānijas kontinentālo komandu "Vitus Pro Cycling". Šī ir viena no kopumā septiņām britu kontinentālajām vienībām. Jaunajā sezonā Kaņepējam būs iespēja startēt kā UCI kategorijas velobraucienos, tā arī prestižākajās britu nacionālā mēroga sacensībās.

Deina Kaņepēja komentārs par pievienošanos "Vitus Pro Cycling" komandai: "Man nebūtu iespējas spert šo soli savā karjerā bez "Rietumu bankā – Rīga" komandas atbalsta. Tik saliedēta un spēcīga Latvijas sportistu riteņbraukšanas komanda kāda bija “Rietumu banka - Rīga” nezinu vai vēl jebkad būs. Gribu teikt lielu paldies mūsu trenerim Tomam Flaksim, komandas biedriem un apkalpei. Interesi par sevi no "Vitus Pro Cycling" komandas ieguvu pēc izcīnītās uzvaras sezonas noslēdzošajās sacensībās Ķīnā. Otro vietu izcīnījušais britu sportists sekmēja manu nonākšanu šajā vienībā. Sava loma bija arī Emīlam Liepiņam, kurš jau iepriekš bija noslēdzis līgumu ar citu Lielbritānijas komandu "One Pro Cycling". Komanda no manis sagaida nozīmīgu lomu grupas finišos. Sastāvā ir vairāki sprinteri no treka riteņbraukšanas, kuriem jāpalīdz cīņā par uzvaru. No manis tiek gaidīts aktīvs sniegums atrāvienos. Aizvadītajā gadā apzinājos savas stiprās puses, ko šajā sezonā centīšos izmantot. Vēlos sevi apliecināt jaunā kvalitātē un būt noderīgs komandai cīņā par visaugstākajiem mērķiem!"

"Vitus Pro Cycling" komanda ar šādu nosaukumu startēs pirmo sezonu, tomēr ar citu nosaukumu tās sportisti piedalījusies UCI kategorijas sacensībās arī iepriekš. Starpsezonā mainījušies komandas atbalstītāji, kā arī atjaunināts sastāvs. Kaņepējs būs viens no trijiem ārzemju sportistiem britu komandā. Sastāvā reģistrēts arī spāņu riteņbraucējs Hulio Alberto Amores un viens no Īrijas talantīgajiem riteņbraucējiem.

Deins Kaņepējs kopš 2015. gada pārstāvējis Latvijas labāko riteņbraukšanas komandu "Rietumu banka – Rīga". Aizvadītajā gadā sportists uzvarēja ne tikai valsts U23 čempionātā grupas braucienā, bet arī triumfēja Ķīnā notiekošajā UCI 2. kategorijas daudzdienu velobrauciena "Tour of Quanzhou" noslēdzošajā posmā. Sportists izcīnīja otro vietu "Tour of Estonia" kopvērtējumā.

Latvijas šosejas riteņbraucēji UCI līmeņa komandās 2018. gada sezonā:

Toms Skujiņš, Trek – Segafredo (ASV), Pasaules tūre
Aleksejs Saramotins, Bora – hansgrohe (Vācija), Pasaules tūre
Krists Neilands, Israel Cycling academy (Izraēla), Profesionālā kontinentālā komanda
Gatis Smukulis, Delko Marseille Provence KTM (Francija), Profesionālā kontinentālā komanda
Andžs Flaksis, Holowesko Citadel Racing team (ASV), Profesionālā kontinentālā komanda
Emīls Liepiņš, One Pro Cycling (Lielbritānija), Kontinentālā komanda
Mārtiņš Pluto, Monkey Town (Nīderlande), Kontinentālā komanda
Māris Bogdanovičs, Amore&Vita (Albānija/ Itālija), Kontinentālā komanda
Andris Vosekalns, Hengxiang cycling team (Ķīna), Kontinentālā komanda
Deins Kaņepējs, Vitus Pro Cycling (Lielbritānija), Kontinentālā komanda
Lija Laizāne, Aromitalia Vaiano (Itālija), Sieviešu UCI komanda

Izmantotie resursi:
lrf.lv

     [+] [-]

, 2018-01-24 19:53, pirms 11 mēnešiem
Negaidīts un patīkams pārsteigums.

     [+] [-]

, 2018-01-25 00:52, pirms 11 mēnešiem
Вы вкурсе что теперь что бы привести тело в порядок и подкачаться не обязательно ходить в тренажорку. Нeдaвнo нaткнулcя на блoг чувака кoторый нaкaчал тeлo домa с помощью специального поясa, я решил попробовать и уже через неделю увидел результат, а через две убрал пивной живот и пpоявился преcc, подкaчaл pуки и cпину. Теперь и жена захотела попробовать, ведь не нужно сидеть на диетах и ходить в спорт зал и цeнa вoпроca копeeчнaя. Этo рeальнo cамый лeнивый и быcтрый cпocоб похудеть и подкaчатьcя.Вот тот блог---- Блог Дмитрия Якушева: Как легко накачать пресс?