Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Anglijas regbija zvaigzne Haskels paraksta līgumu ar "Bellator" un gatavojas debijai MMA

Juris Miņins
Juris Miņins

Anglijas regbija zvaigzne Haskels paraksta līgumu ar "Bellator" un gatavojas debijai MMA
Džeimss Haskels
Foto: Reuters/Scanpix

Anglijas regbija spīdeklis Džeimss Haskels, kurš pēc aizvadītās sezonas pavēstīja par profesionālā regbista karjeras beigām, no sporta vēl nav aizgājis, jo šodien publicēja ziņu, ka pievienojies MMA organizācijai "Bellator".

34 gadus vecais Džeimss Haskels šodien savā Instagram kontā ir ievietojis bildi zem kuras arī ir paziņojis, ka ir noslēdzis līgumu ar MMA cīņu organizāciju "Bellator". Arī "Bellator" šo informāciju ir apstiprinājusi, piebilstot, ka bijušais regbists startēs smagsvaru kategorijā.

193 cm garais un teju 120 kg smagais Džeimss Haskels vislabāk ir zināms kā Anglijas Premjerlīgas komandas "Wasps" spēlētājs, kuras sastāvā uzbrucējs ir aizvadījis 195 spēles un guvis 100 punktus, taču tāpat viņš ir spēlējis tādās labi zināmās regbija vienībās kā Parīzes "Stade Francais", Otago "Highlanders" un Northemptonas "Saints". Tiesa, šī gada maija sākumā, arī ar sciālo tīklu starpniecību, Haskels paziņoja, ka noslēdz savu profesionālā regbista karjeru.

Jāpiebilst, ka Džeimss Haskels dažāda līmeņa Anglijas izlasēs ir aizvadījis 99 mačus, 77 no kuriem bija tieši nacionālās valstsvienības rindās (20 punkti). Lai arī uz 2007. gada Pasaules kausu uzbrucēju nepaņēma, izslēdzot viņu no sastāva kā vienu no pēdējiem, 2011. un 2015. gada Anglijas PK sastāvā viņš bija.

Atgriežoties pie Haskela jaunās karjeras, paredzams, ka viņa debija profesionālajās cīņās varētu notikt 2020. gadā, jo pašlaik nu jau bijušais regbists trenējas un uzņem cīņas sportam nepieciešamo formu. Jāpiebilst gan, ka regbija laukumā sevi kā nepiekāpīgu cīnītāju parādījušais Haskels nav gluži cīņas sporta "zaļais gurķis", jo starpsezonā viņš ne vienu vien gadu ir trenējies MMA kopā ar britu cīkstoni Maiklu Peidžu, kurš arī pārstāv "Bellator" organizāciju.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/rugby/