Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Samoilovs un Šmēdiņš sezonu sāks februārī ASV

Samoilovs un Šmēdiņš sezonu sāks februārī ASV

Jānis Šmēdiņš
Foto: FIVB

Latvijas labākais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilvs un Jānis Šmēdiņš jauno pludmales volejbola sezonu plānojuši uzsākt februārī, kad ASV (Fort Lauderdeilā) risināsies piecu zvaigžņu Pasaules kausa posms.

Šajā sezonā, pēc FIVB lēmuma, pludmales volejbola turnīri sadalīti un klasificēti 5 zvaigžņu sistēmā. Visiem Swatch Major Series turnīriem tiks piešķirta 5 zvaigžņu kategorija, savukārt iepriekš zināmie Grand Slam posmi tagad tiks apzīmēti ar 4 zvaigznēm. Tajā pašā laikā turnīri ar zemāku zvaigžņu kategoriju tiks rīkoti ar mērķi pēc iespējas popularizēt pludmales volejbolu visā pasaulē.

Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš jaunajai sezonai gatavojas jau kopš aizvadītā gada nogales. Pēc gadu mijas Samoilovs devies uz ierasto pirmssezonas treniņu vietu Hurgadā (Ēģiptē), bet Šmēdiņš palicis mājās, un sezonai gatavojas kopā ar citu Latvijas pāri Edgaru Toču un Rihardu Finsteru, portālu Sportacentrs.com šodien informēja Jāņa tēvs un treneris Andris Šmēdiņš. Kopīgus treniņus Aleksandrs ar Jāni plāno uzsākt marta sākumā, kad arī Jānis dosies uz Hurgadu. Sezona nopietni sāksies vien maijā, kas ir laiks, kad arī Samoilova un Šmēdiņa duets turnīros sāks startēt regulāri.

No 18. līdz 21. maijam plānots turnīrs četru zvaigžņu Pasaules kausa posms Riodeženeiro smiltīs, bet no 23. līdz 28. maijam līdzīgas raudzes sacensības Lucernā. Latvijas duets varētu doties uz abiem šiem turnīriem, bet pēcāk regulāri startēt visos trīs, četru un piecu zvaigžņu FIVB Pasaules kausa posmos.

Jaunās sezonas galvenais starts Samoilovam un Šmēdiņam paredzēts jūlija beigās un augusta sākumā, kad Vīnē risināsies 2017. gada pasaules čempionāts.

2017. gada sezonas kalendārs pieejams šeit: FIVB - Beach Volleyball - Competition calendar

     [+] [-]

, 2017-01-11 13:53, pirms gada
Tā netrenēšanās kopā galīgi neož labi, lai gan nauda jau nesmird.

     [+] [-]

, 2017-01-11 14:09, pirms gada
Kas pa iemesliem, kāpēc Jānis nav devis uz Ēģipti? Ģimenes lietas vai kas?

  +1 [+] [-]

, 2017-01-11 14:56, pirms gada
Ko dara meitenes? Kura spēlēs ar Graudiņu?

  +1 [+] [-]

, 2017-01-11 14:59, pirms gada
v-bols rakstīja: Ko dara meitenes? Kura spēlēs ar Graudiņu?
Anastasija Kravčenoka būs Tīnas pāriniece. Nekas nemainās šajā ziņā.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2017-01-11 18:44, pirms gada
Kāda šķirba kas ar ko un kur? Viņu laiks ir pagātnē.

Tev jābūt autorizētam,