Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2274, Did:0, useCase: 0

"airBaltic" pirms EČ atstāj ratiņbasketbola izlasi bez ratiņkrēsliem

Ints Megnis
Ints Megnis

"airBaltic" pirms EČ atstāj ratiņbasketbola izlasi bez ratiņkrēsliem
Latvijas ratiņbasketbola izlase

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" nav nogādājusi Latvijas ratiņbasketbola izlasei uz Beļģiju ratiņkrēslus, līdz ar to ir apdraudēta izlases dalība Eiropas čempionāta B divīzijā, kas sāksies pirmdien.

"Mūsu Latvijas ratiņbasketbola izlase šodien devās uz Eiropas čempionātu B divīzijā Beļģijā, izmantojot nacionālās aviosabiedrības "airBaltic" tiešo reisu Rīga-Brisele. Nupat saņēmām ziņu no sportistiem, ka viņiem, atlidojot uz Beļģiju, bagāžā nav līdzi ievietoti sporta ratiņkrēsli, kas speciāli pielāgoti katram sportistam," vēsta Latvijas Paralimpiskā komiteja. "Komunicējot ar "airBaltic", saņēmām atbildi, ka šajā reisā pēdējā brīdī esot bijusi jāievieto kāda cita krava, kas, acīmredzot, ir svarīgāka par Eiropas čempionāta dalībnieku sporta ekipējumu (kas ir reģistrēts un par kuru ir samaksāts). Rīt no rīta mūsu puišiem Beļģijā ar šiem sporta ratiņkrēsliem jāiziet klasifikācijas process - ratiņkrēslu un ekipējuma pārbaude (nemaz nerunājot par treniņiem pirms nozīmīgajām spēlēm), kuru neizejot, ratiņbasketbolistiem var tikt liegta dalība Eiropas čempionātā."

""airBaltic" sola ratiņkrēslus nogādāt sportistiem līdz rītdienas vakaram, tomēr tad tas būs par vēlu. Esam ļoti saskumuši par šādu situāciju, jo liek domāt, ka sportisti, kas dodas uz Eiropas līmeņa sacensībām pārstāvēt Latviju, aviokompānijai neko nenozīmē. Vai varbūt nozīmē, bet tikai ne paraolimpiskā sporta pārstāvjiem. Situācija tiešām nepatīkama, tāpēc ceram, ka "airBaltic" laikus rīkosies un parūpēsies par sportistu ekipējuma nogādāšanu Beļģijā! Mēs esam par vienlīdzīgu attieksmi pret visiem pasažieriem," pausts paziņojumā.

Pati "airBaltic" kompānija atbildējusi, ka par notikušo tiks veikta izmeklēšana, bet pašlaik ratiņkrēsli jau pārlikti uz partnerkompānijas reisiem un to piegāde Briselē tomēr plānota jau šovakar.

Eiropas čempionāta B divīzijas turnīrā kopā ar Latviju piedalīsies Austrija, Beļģija, Bosnija un Hercegovina, Horvātija, Krievija, Lietuva, Slovēnija un Zviedrija.


     [+] [-]

, 2018-06-16 17:52, pirms gada
AirBaltic - Laiks atbildēt!

     [+] [-]

, 2018-06-16 17:57, pirms gada
da tiem lupāriem par visu ir pohuj. tas bij sen skaidrs...lai ar savu auto tos tagad tur nogādā... bet 100 punkti ka tas viss beigsies un noklusīs...

     [+] [-]

, 2018-06-17 07:24, pirms gada
народ, недавно нашел уникальный способ как быстро накачать пресс (и другие мышцы) без физических усилий, диет и прочей лабуды. После двух недель использования миостимулятора убрал пивное пузу и начали проступать кубики, подкачал бицепс и ноги, а жена убрала в талии пару сантиметров и сделала красивый живот. Дa и прикoл что нe надo ничeгo дeлать прocтo надeл и включил, этo рeальнo cамый лeнивый и быcтрый cпocоб похудеть и подкaчатьcя, да и стоит копейки. Вот здесь я о нем и вычитал--- Блог Домашнего качка