Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2274, Did:0, useCase: 0

Londonas spēļu noslēguma ceremonijā Latvijas karogu nesīs Apinis

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Londonas spēļu noslēguma ceremonijā Latvijas karogu nesīs Apinis
Foto: AP/AFP/Scanpix

Šovakar pulksten 21.30 (pēc Latvija laika) Londonā notiks XIV vasaras paralimpisko spēļu noslēguma ceremonija. Tajā piedalīsies visi astoņi mūsu paralimpieši, karogu nesīs spēļu trīskārtējais čempions Aigars Apinis.

Londonas paralimpisko spēļu pēdējās trijās dienās Latvijas sportistiem vairs nebija jāstartē, tāpēc mūsējie varēja izmantot laiku atpūtai, iepazīties ar pilsētu, kā arī sekot līdzi citu paralimpiešu startiem. Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Andris Ulmanis pastāstīja, ka vakar mūsu delegācijai olimpiskajā ciematā bija tāda kā ģimeniska kopā pasēdēšana, kuras laikā gan paši sportisti, gan viņu treneri, medicīniskais personāls un vadība analizēja Latvijas paralimpiešu startus Londonā, kā arī runāja par nākotnes nodomiem.

A.Ulmanis atklāja, ka neviens no mūsu paralimpiešiem nav paziņojis par sportista karjeras beigšanu. Gluži pretēji – jau tiek kaldināti plāni par startiem nākamā gada pasaules čempionātos, lai krātu reitinga punktus, kas būs vajadzīgi, lai pēc četriem gadiem varētu piedalīties XV vasaras paralimpiskajās spēlēs, kas notiks Riodežaneiro, Brazīlijā. Nolemts arī, ka šovakar Londonas paralimpisko spēļu noslēguma ceremonijā Latvijas valsts karogu nesīs mūsu titulētākais sportists – Aigars Apinis. Jāatgādina, ka spēļu atklāšanas ceremonijā Apinis nepiedalījās, jo taupīja spēkus savam pirmajam startam.

Londonas paralimpiskajās spēlēs Aigars Apinis izcīnīja zelta medaļu lodes grūšanā un sudraba medaļu diska mešanā. Abās šajās disciplīnās latvietis uzstādīja savas medicīniskās grupas F52 jaunus pasaules rekordus. Aigaram tagad ir septiņas paralimpisko spēļu medaļas (3 zelta, 2 sudraba un 2 bronzas). Paralimpiskajās spēlēs mūsu sportisti piedalās kopš 1992.gadā, kopumā izcīnītas 11 medaļas (3 zelta, 4 sudraba un 4 bronzas).

Londonā Rihards Snikus paralimpiskajā iejādē izcīnīja 4. un 6.vietu, Andim Ozolniekam personiskais rekords un 7.vieta lodes grūšanā, Jānim Plotniekam 8.vieta 100 m peldēšanā uz muguras, Taigai Kantānei 8.vieta lodes grūšanā un 9.vieta diska mešanā, Dmitrijam Silovam 9.vieta tāllēkšanā, Lienei Gruzītei 10.vieta lodes grūšanā un 12.vieta tāllēkšanā, Edgaram Kļaviņam 13.vieta tāllēkšanā, bet 200 m sprintā – personiskais rekords un 18.vieta.

Latvijā mūsu paralimpieši atgriezīsies rīt, 10.septembrī. Sagaidīšana notiks pulksten 23.15 starptautiskās lidostas "Rīga" atlidošanas zālē E.

Sekot līdzi Londonas paralimpisko spēļu noslēguma ceremonijai ŠEIT.

  +1 [+] [-]

, 2012-09-09 22:51, pirms 8 gadiem
Acīmredzmi, VISA s@d!gi nosponsorējusi Samsumg, ka nav iespējams tiešsaitē redzēt noslēguma ceremoniju...
Nav "vietas"

No more clients to try. Use another way of playing the stream.

Kauns kā vieniem, tā otriem!
Pat viņu abu mājas lapās nav vsp nekādu iespēju redzēt ceremoniju!

  +2 [+] [-]

, 2012-09-09 23:09, pirms 8 gadiem

     [+] [-]

, 2012-09-10 13:17, pirms 8 gadiem
Kas par Coldplay konci Kārtīgi nodeva.