Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:103, Did:0, useCase: 0

Alūksne gatava uzņemt vairāk kā 1550 orientieristus

Jau rīt, 2.jūlijā ar startu 14:00 Alūksnes apkārtnes Rezakā sāksies orientēšanās trīsdienas Kāpa 2010. Kā zināms, tieši Kāpa ir skaitliski ievērojamākās orientēšanās sacensības Latvijā – šogad sacensības, kas ilgs no 2.līdz 4.jūlijam, apmeklēs vairāk kā 1550 orientieristi gan no Latvijas, gan arī citām valstīm. Orientieristi uz Kāpas daudzdienām ieradīsies kopumā no 16 valstīm - Austrālijas, Baltkrievijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Beļģijas, Krievijas, Lielbritānijas, Itālijas, Ungārijas, Moldovas un citām.

Orientieristi sacentīsies gandrīz 60 grupās, no kurām vislielākā uzmanība noteikti būs pievērsta gan vīriešu, gan sieviešu spēcīgākajām Elites grupām. Īpaša uzmanība šajā sakarā noteikti tiks veltīta arī sacensību otrajai dienai, 3.jūlijam, kurā iegūtie sportistu rezultāti tiks ņemti vērā Latvijas kausa kopvērtējumā, kā arī Elites grupas sportisti šajā dienā cīnīsies par punktiem arī Pasaules ranga vērtējumā. Sacensību otrā diena norisināsies netālu no Alūksnes – "Silaktīs”, savukārt trešajā dienā sportisti startēs pavisam tuvu pilsētai, bet finišēs Alūksnē.

Alūksne viesmīlīgi sagaidīs sportistus – piektdien deviņos vakarā notiks īpaša atklāšanas ceremonija ar priekšnesumiem un dažiem Kāpas sacensībās vēl nebijušiem pārsteigumiem. Savukārt skatītājiem interesantas solās būt Sprinta sacensības, kas sestdien 18:00 norisināsies Alūksnes pilsētas centrā netālu no pilsētas domes.

Par sacensībām vairāk iespējams uzzināt interneta lapā kapaok.lv. Turklāt ikvienam interesantam ir iespēja sacensībām pieteikties uz vietas, izvēloties vienu no četrām "atklātajām” grupām!

Informāciju sagatavoja:
Anda Bīriņa