Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Puodžuks un Mustonens uzvar Somijas pāru čempionātā spīdvejā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Puodžuks un Mustonens uzvar Somijas pāru čempionātā spīdvejā
Ķasts Puodžuks (pa labi) un Jese Mustonens pēc uzvaras Varkausā.

Gandrīz visi spēcīgākie Somijas spīdveja meistari, atskaitot pirmo numuru Timo Lahti, piedalījās valsts čempionātā pāriem. Pārliecinošu uzvaru Varkausas mototrekā guva "Ankkurit VRT", kurā kopā ar Jesi Mustonenu brauca Ķasts Puodžuks.

Par to, ka uzvarēs pāris Puodžuks un Mustonens, reti kurš šaubījās, titulu viņiem varēja atņemt ne tik daudz konkurenti, cik kādas nejaušības vai kritieni, taču nekas tamlīdzīgs negadījās un favorīti ieguva maksimāli iespējamos 25 punktus - visos savos braucienos uzvarēja ar 5:1. Visas piecas reizes pirmais finišēja Puodžuks, kura rēķinā līdz ar to 15 no 15 iespējamajiem punktiem, bet Mustonenam - visi maksimāli iespējamie 10 punkti par otrajām vietām.
Otrajā vietā ar 19 punktiem Pori "Nopea Racing", pa 15 punktiem sakrāja "Kojootit HjMK" un Kotkas "Kotkat SeMK". Papildbraucienā par trešo vietu uzvarēja "Koijotu" pārstāvis.