Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

"World RX" Rīgas posmos uz starta izies arī sezonas vicelīderis Ekstroms

Juris Grīns
Juris Grīns

"World RX" Rīgas posmos uz starta izies arī sezonas vicelīderis Ekstroms
Matiass Ekstroms. Foto: FIA World Rallycross

2016. gada pasaules rallijkrosa čempions Matiass Ekstroms aizpildījis pēdējo pieejamo vietu šonedēļ gaidāmo Rīgas posmu dalībnieku sarakstā, arī uz šīm sacīkstēm pievienojoties "KYB Team JC" vienībai.

Lai gan Ekstroms sākotnēji nebija plānojis aizvadīt šo sezonu, jau sacensībās Zviedrijā un Somijā viņu redzējām uz starta ar "KYB Team JC" komandas "Audi S1 RX" automašīnu. Zviedrs arī uzvarēja vienā no fināliem, bet divreiz guvis otro vietu, kā rezultātā pēc četriem posmiem ir sezonas vicelīderis, 17 punktus zaudējot vadībā esošajam Johanam Kristofersonam.

Sākumā bija plānots, ka "KYB Team JC" šogad pārstāvēs Jānis Baumanis, bet viņa plānus izjauca finansiāli apsvērumi, un arī solījumu startēt vismaz abos pasaules čempionāta posmos Latvijā viņš izpildījis citādā veidā, apstiprinot dalību "Projekt E" klases sacensībās.

"Audi S1 RX" sacīkšu auto būvējusi Ekstroma izveidotā komanda EKS, kuras operācijas tagad pārrauga "JC Raceteknik". Vienība atzinusi, ka šobrīd aizvien mērķē uz uzvaru gan pilotu, gan komandu ieskaitēs.

Tikmēr pāris dienas iepriekš tika paziņots, ka Ekstroms nākamgad piedalīsies jaunizveidotajā "Extreme E" seriālā, kurā ar elektriskajiem apvidus auto notiks bezceļu sacensības dažādās eksotiskās pasaules vietās. Zviedrs pievienosies "Abt" komandai, kas "Extreme E" sacīkstēs 550 zirgspēkus jaudīgo ODYSSEY 21 modeli pārbūvēs, lai pārstāvētu Spānijas zīmolu "Cupra".

Izmantotie resursi:
4rati - 4rati