Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Tanaks iesaistās vērienīgā Igaunijas "DirtFish" rallija rīkošanā

Juris Grīns
Juris Grīns

Tanaks iesaistās vērienīgā Igaunijas "DirtFish" rallija rīkošanā
Ots Tanaks. Foto: Vladislav Maschl

Šovasar Igaunijā plānotās vērienīgās rallija sacensības, kurām cer piesaistīt daudzus vadošos WRC braucējus, dots nosaukums "Rally DirtFish".

Jau ziņots, ka Igaunijas Autosporta savienība (EAL) jau jūlijā Otepes apkaimē plāno rīkot sacensības, kas varētu kļūt par pirmo starptautiska mēroga ralliju kopš pandēmijas sākšanās. Ja plānu izdosies īstenot, rallijs notiks vēl pirms pasaules čempionāta nākamajiem posmiem.

Sacīkšu rīkošanā iesaistījies arī 2019. gada pasaules čempions rallijā Ots Tanaks, kurš arī pats piedalīsies rallijā kā viens no dalībniekiem. Savukārt organizatoriem izdevies vienoties ar Sietlā bāzēto mēdiju uzņēmumu "DirtFish", kas kļūs par sacīkšu atbalstītāju. Šis būs pirmais "DirtFish" atbalstītais rallijs ārpus ASV.

"Daži pēdējie mēneši bijuši pavisam savādi," sacīja Tanaks. "Visā pasaulē varējām novērot lielas izmaiņas tajā, ko ikdienā darām. Tik ilgi būt mājās man bija kaut kas jauns, tā bija lieliska iespēja vairāk pabūt ar ģimeni, bet tagad atkal jāplāno ceļš atpakaļ pie darba. Pasaules čempionāts vēls tikai plāno, kad varēs atsākties, bet tajā pašā laikā man ļoti svarīga ir šī iespēja rīkot ralliju Igaunijā. Es palīdzēšu, kā vien spēšu. Viena lieta ir skaidra - noteikti arī startēšu. Cerams, atradīšu kādu interesantu auto, ar ko braukt."

Šobrīd rallijs plānots uz 24. un 25. jūliju, ar rezerves datumiem 7. un 8. augustā.

Izmantotie resursi:
4rati - 4rati