Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Biķernieku trases būvdarbu dēļ atceļ minišosejas 1.posmu

Biķernieku trases būvdarbu dēļ atceļ minišosejas 1.posmu
Minišoseja
Foto: minisoseja.lv

Kā ziņo minišosejas organizatori, tad 1.posms, kam bija jānotiek 28.aprīlī Biķernieku trasē, ir atcelts. Organizatori vēsta, ka Biķernieku trases vadītājs paziņojis, ka visi Biķernieku trasē ieplānotie pasākumi, kuriem bija jānotiek līdz 2015. gada 1. jūlijam, tiek atcelti.

Iemesls tam ir joprojām trasē notiekošie būvdarbi. Celtnieki šobrīd neesot ar mieru trasi dalīt ar kādu citu, tāpēc minišosejas organizatori, respektējot viņu viedokli, nevēlas celtniekiem darbu laikā maisīties pa kājām.

''''Minišoseja 2015.'' būs, bet sezona sāksies tikai jūlija mēnesī. Precīzus datumus izziņosim vēlāk, jo tagad jāveic izmaiņas kalendārā! Tas nozīmē, ka Jums un mums ir nedaudz vairāk laika sagatavoties jaunajai sezonai,'' teikts organizatoru paziņojumā.

Atgādināsim, ka minišosejas sacensību mērķis ir piedāvāt iespēju ikvienam interesentam iepazīt autošosejas disciplīnu, ļaujot tajā piedalīties, gan ar ielas, gan sporta automašīnām. Visa 2014.gada sezona tika aizvadīta Rīgā, Biķernieku trasē dažādās auto un moto trašu konfigurācijās. 2014.gada sezonas laikā Minišoseju izmēģinājuši vairāk kā 100 dalībnieku no visas Latvijas, kuru vidū uz starta stājās gan amatieri, gan rūdīti autosporta profesionāļi.

Izmantotie resursi:
Sākums - Go4speed