Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1599, Did:0, useCase: 0

Londonas spēles izmaksāja par 377 miljoniem mazāk, nekā tika plānots

Agris Suveizda

Londonas spēles izmaksāja par 377 miljoniem mazāk, nekā tika plānots
Sporta ministrs Hjū Robertsons (no kreisās)
Foto: AP/Scanpix

Londonas olimpiskās spēles izmaksājušas par 377 miljoniem sterliņu mārciņu mazāk, nekā tika paredzēts sākotnējā budžetā. Olimpisko un paralimpisko spēļu kopējās izmaksas bijušas 8.921 miljarda sterliņu mārciņu apmērā.

"Londonas spēles bija milzīgs panākums, un šīs lielās un sarežģītās programmas izpilde laikā un budžeta ietvaros ir būtisks sasniegums," teica Lielbritānijas sporta ministrs Hjū Robertsons. "Būvniecības darbi un piegādes komandas ir noteikušas ļoti augstus standartus, un man nav šaubu, ka Londonas spēles ir uzstādījušas jaunu etalonu olimpisko un paralimpisko spēļu vadīšanai nākotnē."

"Potenciālie ietaupījumi ir vismaz 377 miljonu sterliņu mārciņu apmērā, līdz ar to noteikti ir sasniegta manis šovasar izteiktā prognoze par to, ka projekts izmaksās mazāk par deviņiem miljardiem mārciņu," Robertsons turpināja. Jāatzīmē, ka nav izmantoti arī 103 miljoni sterliņu mārciņu no nejaušiem apstākļiem paredzētajiem līdzekļiem. Tādējādi no sākotnējā budžeta nav izmantoti aptuveni 480 miljoni sterliņu mārciņu. Ietaupījumi radušies drošības, transporta un būvniecības izmaksu samazinājuma rezultātā.

Izmantotie resursi:
Sky Sports | Sport News
BBC - Homepage

  +3 [+] [-]

, 2012-10-23 18:17, pirms 8 gadiem
Ja būtu Latviešu speiālisti pie rīkošanas,tad olimpiskās spēles izmaksājušas par 377 miljoniem sterliņu mārciņu VAIRĀK, nekā tika paredzēts sākotnējā budžetā.

  -1 [+] [-]

, 2012-10-23 18:37, pirms 8 gadiem
tas bija gaidams pec apstiprinajuma ka G4S nespes passi nodrossinat visus drossibas jautajumus jo vinjiem tas ligums bij arptatigi lab un vinji zaudeeja cik lasiju ap 100 milioniem £