Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:17, Did:0, useCase: 0

Video: Cik lielai budžeta daļai jātiek novirzītai sportam?

Kristaps Driķis
Politiķi spriež - cik lielai budžeta daļai jātiek novirzītai sportam? Piedalās Pāvels Seļivanovs (PLL), Guntis Zālītis (VL-TB/LNNK), Kārlis Strēlis (Vienotība) un Ivans Klementjevs (SC).
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2010-10-01 15:02, pirms 10 gadiem
Kad klausīsieties šos solījumus/plānus, tad atcerieties, ka šie vīri pie varas gan politikā, gan sportā ir bijuši jau gadiem ilgi. Un neatkarīgi no tā, cik vietu viņu partijai(partiju apvienībai) būs Saeimā, viņiem būs iespēja to visu izdarīt. Vairāk vai mazāk, bet visu šo vīru partijas Saeimā būs pārstāvētas.., dažas ir jau pašlaik.

Tikai padomājiet, cik nopietni ir šie solījumi, plāni un cerības, ja zinām, ka tikai neliela daļa no mūsu simt gudrajām galvām saprot sporta nozīmi tautas veselībā. Līdzko sāksies sarunas par nepieciešamajiem materiālajiem līdzekļiem vai valsts garantijām, redzēsim "strausu baru ar galvām smiltīs"! (izteiciens, nevis zinātniski precīzs apgalvojums)