Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

Balcera pārstāvētajā Otavas komandā otrais Covid-19 saslimšanas gadījums

Rolands Eliņš

Balcera pārstāvētajā Otavas komandā otrais Covid-19 saslimšanas gadījums
Foto: AP/Scanpix

Nacionālās hokeja līgas klubs Otavas "Senators" savā mājaslapā ziņo, ka komandā konstatēts otrais Covid-19 saslimšanas gadījums. Kā iepriekš, Rūdolfa Balcera pārstāvētais klubs spēlētāja vārdu nenosauc, tikai piemin, ka viņš bijis kopā ar komandu iepriekšējā izbraukumā, kad vēl regulārā sezona nebija apturēta. Visi "Senators" izbraukumā bijušie 52 cilvēki jau kopš 13. marta ievēro pašizolāciju, astoņiem no viņiem bijuši koronavīrusa simptomi. "Senators" vēl gan nav saņēmusi informāciju par visu veikto pārbaužu rezultātiem.

„Senators” pēdējā izbraukumā pirms NHL regulārās sezonas apturēšanas piedalījās 52 personas – spēlētāji, komandas darbinieki, treneri, mediji, viesi un lidmašīnas apkalpe. Visiem viņiem, ieskaitot latviešu hokejistu Rūdolfu Balceru, 13. martā tika noteikts ievērot pašizolāciju, kas ir spēkā joprojām.

„Senators” jau iepriekš pavēstījusi, ka komandā ir viens koronavīrura saslimšanas gadījums. Šodien paziņots par otro, norādot, ka arī tas ir konstatēts hokejistam. Viņa vārds netiek atklāts.

No 52 „Senators” izbraukuma dalībniekiem 44 nav bijuši koronavīrusa simptomi, kamēr pārējie astoņiem veiktas koronavīrusa pārbaudes. Divas no tām bijušas pozitīvas, taču „Senators” atzīmē, ka vēl tiek gaidīti vairāku pārbaužu rezultāti.

Abi Otavas klubā konstatētie saslimšanas gadījumi ir pagaidām vienīgie oficiāli apstiprinātie Nacionālās hokeja līgas spēlētāju vidū.

Izmantotie resursi:
https://www.nhl.com/senators/news/a...