Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 0

"Sporta tarkšķis": kāpēc mums tik ļoti pietrūkst hokeja pavasara?

Rolands Eliņš

Publiskajā sporta čatā "Sporta tarkšķis", kas norisinās pirmdienās un piektdienās, portāla Sportacentrs.com apmeklētāji kopā ar portāla redakciju aicināti dalīties viedokļos par pasaules čempionātu hokejā, kas Latvijas sportā ieņēmis nozīmīgu vietu katrā maijā kopš 1997. gada.

Par Sporta tarkšķi un tā formātu

"Sporta tarkšķis" ir diskusija par sportu, kurā aicinām tiešā veidā iesaistīties arī portāla apmeklētājus. Diskusija tiek veidota teksta formātā, reizē atceroties laikus, kad Sportacentrs.com vēl bija eSports.lv. Mūsu portāls jau piedāvā podkāstu "Ārpus Kadra", kas regulāri audio un video formātā piedāvā sporta cilvēku sarunas par aktuālo šajā nozarē, savukārt "Sporta tarkšķis" līdzīgu principu piedāvās teksta formātā, katram vakaram izvirzot savu jautājumu.

"Sporta tarkšķa" ideja nav ierobežota, un portāla apmeklētāji tiek aicināti piedāvāt savus jautājumus, komentārus, piebildes vai precizējumus čata lodziņā. Ieraksts gan sākotnēji būs redzams tikai diskusijas vadītājiem, kuri izvēlēsies, kurus ierakstus un jautājumus publicēt. Attiecīgi aicinām izvairīties no spama, rupjībām un cita veida apvainojumiem - tie apstiprināti netiks, tāpat kā ieraksti un jautājumi par citām tēmām. Tas tādēļ, lai kopīgi uzturētu diskusiju nosacīti vienā virzienā.

Pirmajā „Sporta tarkšķī” saņēmām daudzus jautājumus, komentārus un ieteikumus, kuri čatā netika publicēti tieši minētā iemesla dēļ par diskusijas uzturēšanu, taču tie visi tik un tā tika pamanīti un ņemti vērā.

Lai gan tehniski iespējams iesūtīt savus ierakstus un jautājumus būs arī pirms sākuma, publiskais tiešsaistes čats tiks sākts 21:00.

Šovakar

Ja ceļotājs laikā ierastos 2020. gada 14. maija vakarā un izlemtu, ka laba lieta, kā iepazīties ar šobrīd notiekošo, ir portāla Sportacentrs.com atvēršana, tad pirmajā brīdī liktos, ka, lai vai kas, bet hokeja čempionāts iet savu gaitu un Latvijas sporta līdzjutēji dzīvo hokeja pavasarī. Vakar vakarā galvenā ziņa (un pārliecinoši lasītākā) bija par „Latvijas uzvaru PČ pār Somiju”, turpat blakus ierastā „Hokeja diēta” ar Kaspara Daugaviņa viesošanos.

Realitātē, protams, Šveices hokeja hallēs spēles nenotiek, un līdzjutēju pūļi, ieskaitot tradicionālos Latvijas izlases fanus, pa Šveices pilsētu ielām nestaigā, un arī Latvijā pie televizora ekrāniem drūzmēšanās hokeja spēļu dēļ nenotiek. Gandrīz vai visaptverošā sporta blokāde koronavīrusa pandēmijas dēļ turpinās jau vairāk nekā divus mēnešus, taču iespējams argumentēt, ka Latvijas sportā to vislabāk var izjust tieši šajās divās maija nedēļās, kad bija gaidīts pasaules čempionāts hokejā.

„Sporta tarkšķī”, portāla Sportacentrs.com organizētajā tiešsaistes sporta čatā, savu viedokli par PČ hokejā vietu Latvijas sportā un līdzjušanas hierarhijā iespējams izteikt ikvienam interesentam, piedāvājot savas domas par jautājumu „Kāpēc mums tik ļoti pietrūkst hokeja pavasara?”. Čatā piedalīsies portāla Sportacentrs.com redakcija, salīdzinot gan savu, gan sporta sabiedrības noskaņojumu hokeja PČ laikā un tā ietekmi uz vietējā sporta tradīcijām.

Diskusija

1 2 3 101 komentārs

  +2 [+] [-]

, 2020-05-15 23:20, pirms nedēļas
topiks konkrēts sūds! jāpurkšķ par reni un blaķeni nevis kaut kādu hokeju!
un pirmdien atkal kaut kāds futbols
piektdien gan jau atkal kaut kāds baskets
un Brože
līmenis...nekā jauna vai interesanta!

     [+] [-]

, 2020-05-15 23:42, pirms nedēļas
Lai piedod hokeja apskatnieki, bet, ja runa ir par futbolu, tad Tarkšķis ir daudz aizraujošāks, jo Novickis, Birjuks, Suveizda tur iesaistās daudz aktīvāk. Brože ieraksta 2 ierakstus un pazūd, Celms tāpat. Skumji...

  +1 [+] [-]

, 2020-05-15 23:50, pirms nedēļas
Un atkal kāds mans heiteris uzdarbojies.

  +1 [+] [-]

, 2020-05-15 23:51, pirms nedēļas
H.E.N.R.Y. rakstīja: Lai piedod hokeja apskatnieki, bet, ja runa ir par futbolu, tad Tarkšķis ir daudz aizraujošāks, jo Novickis, Birjuks, Suveizda tur iesaistās daudz aktīvāk. Brože ieraksta 2 ierakstus un pazūd, Celms tāpat. Skumji...
tāpēc, ka tie tavi nosauktie futbolā cērt zivi, analizē un daudz ko interesanti palasīt...
Brože un co jau tādi ģinamas un izlases pavasara tirliņi, kas tup vateņu info telpā un atgremo te pārsvarā kolhoza ziņas no allhockey.ru!

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:03, pirms nedēļas
Pārāk nodrāztas tēmas tajos Tarkšķos.

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:05, pirms nedēļas
Par v-atlētiku, lai padiskutē, bet SC jau nav cilvēka, kurš par šo sporta veidu rakstītu regulāri.

  +1 [+] [-]

, 2020-05-16 00:07, pirms nedēļas
H.E.N.R.Y. rakstīja: Pārāk nodrāztas tēmas tajos Tarkšķos.
sen nekas nav bijis par ģinamo

  +1 [+] [-]

, 2020-05-16 00:07, pirms nedēļas
H.E.N.R.Y. rakstīja: SC jau nav tik daudz specu, lai padiskutētu, piemēram, par vieglatlētiku, kas SC vispār ir pabērna lomā. Ziņas parādās tikai PČ, EČ, OS.
tāpēc Celmiņam ir jāsaaicina attiecīgo sporta veidu eksperti,tad arī par visiem 8 000 sportiem varētu taisīt tarkšķus

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:11, pirms nedēļas
ice F-1 rakstīja: tāpēc Celmiņam ir jāsaaicina attiecīgo sporta veidu eksperti,tad arī par visiem 8 000 sportiem varētu taisīt tarkšķus
Teksta variantā tas nevar notikt, jo kuram expertam gribētos klabināt klaviatūru.. Tad tas jātaisa kaut kādā audio/video variantā ar iespēju līdzjutējiem pieslēgties caur kādu no video pieslēgumiem. Iepriekš kādu no līdzjutējiem uzaicinot.

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:11, pirms nedēļas
ice F-1 rakstīja: tāpēc Celmiņam ir jāsaaicina attiecīgo sporta veidu eksperti,tad arī par visiem 8 000 sportiem varētu taisīt tarkšķus
Lai diskutē par volejbolu, piemēram, bet tur jau bez Celma nav kam ko rakstīt.

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:13, pirms nedēļas
NAMEJS 9999 rakstīja: Teksta variantā tas nevar notikt, jo kuram expertam gribētos klabināt klaviatūru.. Tad tas jātaisa kaut kādā audio/video variantā ar iespēju līdzjutējiem pieslēgties caur kādu no video pieslēgumiem. Iepriekš kādu no līdzjutējiem uzaicinot.
Ir arī teksta variantā piedalījušies sporta cilvēki, piemēram, Zakreševskis un Jaunups.

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:16, pirms nedēļas
H.E.N.R.Y. rakstīja: Lai diskutē par volejbolu, piemēram, bet tur jau bez Celma nav kam ko rakstīt.
Vakar nedaudz paskatījos Bets4safe, kā tur motokrosa spečuki, škiet, zoom formātā dažādas aktualitātes motokrosā apskatīja. Bija gana interesanti, un puiši patiesi zinoši savā jomā.

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:17, pirms nedēļas
H.E.N.R.Y. rakstīja: Ir arī teksta variantā piedalījušies sporta cilvēki, piemēram, Zakreševskis un Jaunups.
Ja piekrīt klabināt, tad Ok. Tomēr izskatās, ka tie būs bijuši izņēmumi, ja reiz vairāk neviens cits nav bijis.

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:17, pirms nedēļas
NAMEJS 9999 rakstīja: Vakar nedaudz paskatījos Bets4safe, kā tur motokrosa spečuki, škiet, zoom formātā dažādas aktualitātes motokrosā apskatīja. Bija gana interesanti, un puiši patiesi zinoši savā jomā.
Es zinu, ka B4S FB lapā katru nedēļu notiek podkāsti par autosportu un motokrosu. Vada Aldis Putniņš.

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:18, pirms nedēļas
NAMEJS 9999 rakstīja: Ja piekrīt klabināt, tad Ok. Tomēr izskatās, ka tie būs bijuši izņēmumi, ja reiz vairāk neviens cits nav bijis.
Par 3 lielajiem sporta vaļiem Latvijā var atrast cilvēkus, kuri SC kaut ko rubī, bet ej un atrodi šādus cilvēkus v-atlētikā, volejbolā, handbolā.

  +1 [+] [-]

, 2020-05-16 00:19, pirms nedēļas
H.E.N.R.Y. rakstīja: Ir arī teksta variantā piedalījušies sporta cilvēki, piemēram, Zakreševskis un Jaunups.
futenē bija Klavins un Girgens

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:19, pirms nedēļas
H.E.N.R.Y. rakstīja: Es zinu, ka B4S FB lapā katru nedēļu notiek podkāsti par autosportu un motokrosu. Vada Aldis Putniņš.
Viņi pa TV arī tos laiž. Tiešām bija interesanti, jo vakar viņi sprieda par izmaksām puiku sākot sūtīt motokrosā.

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:20, pirms nedēļas
H.E.N.R.Y. rakstīja: Par 3 lielajiem sporta vaļiem Latvijā var atrast cilvēkus, kuri SC kaut ko rubī, bet ej un atrodi šādus cilvēkus v-atlētikā, volejbolā, handbolā.
Trenerus, vai pašus atlētus. Cita varianta nav.

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:22, pirms nedēļas
NAMEJS 9999 rakstīja: Viņi pa TV arī tos laiž. Tiešām bija interesanti, jo vakar viņi sprieda par izmaksām puiku sākot sūtīt motokrosā.
Dažus esmu skatījies. Ne tuvu neesmu zinošs motosportos, bet tas Putniņš liekas sakarīgs.

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:23, pirms nedēļas
zaipis rakstīja: futenē bija Klavins un Girgens
Atceros, ka Ģirģenam bija gļuks, ka ierakstus nevarēja veikt, viņa ieraksti parādījāS tikai Tarksķa pašās beigās, ko bija aizsūtījis laikam Eliņam personīgi.

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:24, pirms nedēļas
NAMEJS 9999 rakstīja: Trenerus, vai pašus atlētus. Cita varianta nav.
Ja runā par handbolu, lai iesaista Kreipānu.

  -1 [+] [-]

, 2020-05-16 00:29, pirms nedēļas
H.E.N.R.Y. rakstīja: Ja runā par handbolu, lai iesaista Kreipānu.
Šeit tomēr vajag speciālistus, kuri pārzin drēbi no iekšienes. Vai Kreipāns to pārzin no iekšienes?

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:30, pirms nedēļas
NAMEJS 9999 rakstīja: Šeit tomēr vajag speciālistus, kuri pārzin drēbi no iekšienes. Vai Kreipāns to pārzin no iekšienes?
Tu vari nosaukt zinošāku sporta žurnālistu handbola lietās?

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:34, pirms nedēļas
H.E.N.R.Y. rakstīja: Par 3 lielajiem sporta vaļiem Latvijā var atrast cilvēkus, kuri SC kaut ko rubī, bet ej un atrodi šādus cilvēkus v-atlētikā, volejbolā, handbolā.
nav jau obligāti jābūt SC....Ja būtu kāds cits portāls vai podkāsts draudzīgs pret v-atlētiku,bīču,reni etc. tad es te nečikstētu

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:36, pirms nedēļas
ice F-1 rakstīja: nav jau obligāti jābūt SC....Ja būtu kāds cits portāls vai podkāsts draudzīgs pret v-atlētiku,bīču,reni etc. tad es te nečikstētu
Reni jau apraksta, par v-atlētiku gan piekrītu - pat par Dimanta līgu praktiski neko neraksta, par sezonas labākajiem rezultātiem sasniegtiem konkrētās sacensībās un disciplīnās arī utt. Ko Tev renei vajag? Ir intervijas, pat mūsējo rezultāti Eiropas kausos.

  +1 [+] [-]

, 2020-05-16 00:40, pirms nedēļas
sakat nav ko lasīt?

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:41, pirms nedēļas
Banss rakstīja: sakat nav ko lasīt?
Mans subjektīvais vērtējums, bet sliktākais Tarkšķis.

  +1 [+] [-]

, 2020-05-16 00:42, pirms nedēļas
Banss rakstīja: sakat nav ko lasīt?
ja ielīdi topikā, tad lasi

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:46, pirms nedēļas
H.E.N.R.Y. rakstīja: Reni jau apraksta, par v-atlētiku gan piekrītu - pat par Dimanta līgu praktiski neko neraksta, par sezonas labākajiem rezultātiem sasniegtiem konkrētās sacensībās un disciplīnās arī utt.
ok, intervijas ir, bet tikai tur neprasa,kas mani interesē(tieši dziļāk analizēt aizvadīto sezonu,par konkurentiem sīkāk pajautāt,par tehniku utt...

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:47, pirms nedēļas
zaipis rakstīja: ja ielīdi topikā, tad lasi
pārskrēju pāri, iekrita acī ka esot par biež. Kāpēc Suveizda negrib bundeslīgu reizi 4, gados? Nu lai prestišāk un tā? PČ redz par biežu, Stenlijs nav par biežu?

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:48, pirms nedēļas
ice F-1 rakstīja: ok, intervijas ir, bet tikai tur neprasa,kas mani interesē(tieši dziļāk analizēt aizvadīto sezonu,par konkurentiem sīkāk pajautāt,par tehniku utt...
Kurš nomainīs Valteru GER izlasē? Hāfers?

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:48, pirms nedēļas
ice F-1 rakstīja: ok, intervijas ir, bet tikai tur neprasa,kas mani interesē(tieši dziļāk analizēt aizvadīto sezonu,par konkurentiem sīkāk pajautāt,par tehniku utt...
kad es lasīju par reni, tad tehnika tak bija lielais noslēpums, ko slēpj no konkurentiem, bet tu prasi lai te izklāj visu

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:49, pirms nedēļas
Banss rakstīja: pārskrēju pāri, iekrita acī ka esot par biež. Kāpēc Suveizda negrib bundeslīgu reizi 4, gados? Nu lai prestišāk un tā? PČ redz par biežu, Stenlijs nav par biežu?
veca dziesma! tik pat sena kā par Bē grupu maļ pa riņķi vienu sūdu jau 20 gadus

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:50, pirms nedēļas
tāpēc man pat vairāk interesē treneru intervijas nevis sportistu

     [+] [-]

, 2020-05-16 00:50, pirms nedēļas
H.E.N.R.Y. rakstīja: Kurš nomainīs Valteru GER izlasē? Hāfers?
ne takš...Elsners
1 2 3 101 komentārs