Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2861, Did:0, useCase: 0

Šilovs: "Strādāšu pie pilnveidošanās, lai man uzticētu vietu vārtos NHL"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Šilovs: "Strādāšu pie pilnveidošanās, lai man uzticētu vietu vārtos NHL"
Artūrs Šilovs. Foto: IIHF

Nacionālās hokeja līgas kluba Vakūveras "Canucks" sistēmas vārtsargs Artūrs Šilovs pagājušo sezonu aizvadīja Kanādā. Šoruden ir atgriezies Latvijā un "Optibet" hokeja līgas (OHL) sezonu sāks HS "Rīga" komandas sastāvā. Pirms pirmās spēles viņam ir labas sajūtas, vēlas izbaudīt un atgūties no pandēmijas. Šovakar pretī stāsies "Olimp".

Kā jau ziņots, HS "Rīga" vienojās ar NHL klubu "Canucks" par Šilova īri.

Kādas sajūtas pirms pirmās šīs sezonas spēles “Optibet” hokeja līgā?
- Sajūtas ir diezgan labas, jo sen neesmu spēlējis. Tas man ļaus atgūties no pandēmijas laika.

Kā atšķiras hokeja līmenis šeit, salīdzinot ar Ziemeļameriku?
- Ziemeļamerikas hokejs ir vairāk koncentrēts uz uzbrukumu. Tas ļauj abām komandām izpausties, jo aizsardzība nav likta pirmajā vietā, kā tas ir parasti pierasts Eiropā.

Ko tu sagaidi no pirmās spēles?
- Sagaidu labas emocijas, kuras ilgi neesmu saņēmis, vēlos izbaudīt šo spēli.

Kāpēc nolēmi atgriezties atpakaļ Latvijā?
- Atgriezos Latvijā, jo bija tāda iespēja un, protams, nodomāju, kāpēc lai es paliktu Kanādā, ja ir iespēja atgriezties mājās un satikt sev nozīmīgus cilvēkus.

Kādi ir tavi mērķi šosezon un kādi nākotnē?
- Pagaidām mans mērķis ir sevi sagatavot AHL, lai es spētu tur nostabilizēties, pierādīt sevi un parādīt, ka esmu gatavs. Protams, arī strādāšu pie savas pilnveidošanas, lai man uzticētu vietu vārtos NHL.

Kā tu vērtē hokeja līmeni Latvijā?
- Uzskatu, ka ar katru gadu mūsu hokeja līmenis aug, jo mums ir daudz talantu, kuri pēc Latvijas līgām spēj arī pierādīt sevi ārzemēs.

Kas ir svarīgākais hokejā?
- Hokejā ir ļoti daudz mazu detaļu, kuras var novest pie laba kopsavilkuma, bet tas ir atkarīgs gan no spēlētāja, gan arī no trenera, kurš viņu vada.

Kā tu gatavojies/noskaņojies spēlei?
- Izeju ārā, izvēdinu galvu no nevajadzīgām domām. Padomāju par kādam no bijušajām spēlēm, apskatos nianses. Pēc šī visa metāli nobriestu un esmu gatavs spēlēt.

Izmantotie resursi:
optibethokejaliga.com

  -1 [+] [-]

, 2020-10-07 16:55, pirms 3 nedēļām
Play station varbut ... savadak nav ceribu