Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

Bukarts ieradies Čerepovecā: "Ļoti ilgs laiks pagāja ceļā, atbraukt nebija viegli"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Bukarts ieradies Čerepovecā: "Ļoti ilgs laiks pagāja ceļā, atbraukt nebija viegli"
Roberts Bukarts ceļā uz Čerepovecu. Foto: HC Severstal

Latvijas uzbrucējs vakar ieradās Čerepovecā, lai pievienotos Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubam "Severstal". Mūsu hokejists atklāj, ka pēdējā laikā jaunajai sezonai gatavojās pēc ekskluzīvas programmas.

Kā zināms, koronavīrusa pandēmijas dēļ patlaban ceļošana no un uz Krieviju ir stipri vien ierobežota. KHL prezidents Aleksejs Morozovs šodien informēja, ka apmēram 20 leģionāri vēl nav pievienojušies Krievijas klubiem.

Sveicam ar atbraukšanu! Kā iet?
- Ļoti ilgs laiks pagāja ceļā: praktiski diennakts. Paldies vadībai, ka palīdzēja ar dokumentu noformēšanu. Nebija viegli atbraukt, bet nu beidzot tas ir noticis. Ar nepacietību gaidu sezonas sākumu. Ceru, ka ierobežojumi tiks atcelti un mači notiks skatītāju klātbūtnē.

Pastāsti par epidemioloģisko situāciju Latvijā! Kā, neskatoties uz ierobežojumiem, izdevās uzturēt sportisko formu?
- Latvijā viss bija ļoti stingri, [ārkārtas situācijas laikā] pirmās 2-3 nedēļas cilvēki gandrīz neizgāja no mājām. Visi, kuriem ir mājas ārpus pilsētas, pacentās aizbraukt tur. Jūnija vidū situācija izlabojās - sabiedriskās vietas sāka vērties vaļā un parādījās iespēja doties uz trenažieru zālēm.

Kā tu trenējies? Pēc sava plāna vai pēc kluba programmas?
- Latvijā man ir savs treneris un izlases puiši, ar kuriem mēs jau daudzus gadus vasarā strādājam kopā. Maija beigās no kluba man atsūtīja treniņu programmu, ko es iedevu savam trenerim. Viņš to izpētīja un pielāgoja savai programmai. Var teikt, ka es trenējos pēc ekskluzīvas programmas.

Vai treniņu procesam netraucēs tas, ka daļa komandas ir karantīnā?
- Traucēs, protams. Ja nav klāt kaut vai viena hokejista, tiek izjauktas saiknes starp spēlētājiem. Šī sezona bez šaubām būs neparasta, jābūt gatavam uz visu. Darbam ir jāturpinās, mums jāvirzās tikai uz priekšu, uz uzvarām.

Rīgas "Dinamo" nesen nomainīja logo. Tev patīk?
- Redzēju, ka nomainīja logo, neko vairāk nevaru pateikt. Domāju, ka bija pienācis laiks kaut ko pamainīt. Ceru, ka, nomainot logo, Rīga piesaistīs skatītāju uzmanību un Latvijā hokejs atkal kļūs populārs. Apbēdinoši un sāpīgi skatīties uz tukšām tribīnēm hokeja maču laikā Rīgā.

Sezonas starta orientējošais datums ir 2. septembris. Tas ir loģiski? Komanda paspēs sagatavoties?
- Domāju, ka pietiks laika. Ne mums spriest, vai tas ir loģiski. Pēdējos četrus gadus spēlēju Čehijā, mūs vienmēr vāca kopā augusta sākumā, uzreiz sākām ar treniņiem uz ledus, bet sezonas starts bija septembra sākumā. Tagad palikušas 5-6 nedēļas, tā kā laikam jāpietiek. Paspēsim uzspēlēt treniņspēles un pārbaudes mačus.

Izmantotie resursi:
vk.com/hcseverstal

     [+] [-]

, 2020-07-29 22:07, pirms nedēļas
Tad jau manīs cik ilgu laiku Bukijs tur aizkavēsies!